Odliczamy dni do Orange Warsaw Festival 2019 i przebieramy nogami ze zniecierpliwienia. Organizator właśnie ogłosił, że do grona headlinerów tegorocznej edycji dołączyła Rita Ora! Wokalistka wystąpi na Torze Wyścigów Konnych Warszawa-Służewiec już 31 maja, a więc jeszcze w tym miesiącu. Tego samego dnia na festiwalowej scenie koncerty zagrają Solange, Quebonafide, Marshmello, Otsochodzi i Bitamina. Za to 1 czerwca, czyli drugiego i jednocześnie ostatniego dnia imprezy, zagra największa gwiazda Orange Warsaw Festival 2019, czyli Miley Cyrus. Oprócz niej w line-upie znaleźli się The Raconteurs, Troye Sivan, Miles Kane, Julia Pietrucha i Jan – rapowanie.
 

Rita Ora w Polsce bilety – koncert na Orange Warsaw Festival 2019

Urodzona w Socjalistycznej Federacyjnej Republice Jugosławii (dzisiejszym Kosowie), ale dorastająca w Wielkiej Brytanii wokalistka po raz pierwszy odwiedziła Polskę w 2016 roku. Wtedy wówczas zagrała swój jedyny jak dotąd koncert, w dodatku w nieco okrojonej wersji, ponieważ odbył się on w warszawskim centrum handlowym Arkadia. To tam otwarto pierwszy sklep włoskiej marki Tezenis, dla której Rita Ora zaprojektowała wtedy kolekcję i oficjalnie została jej twarzą. W ramach promocji zgodziła się wystąpić dla polskiej publiczności. Fani czekali kolejne trzy lata na informację, że piosenkarka ponownie zagra w Polsce. Rita Ora da jeden koncert w Warszawie podczas Orange Warsaw Festival 2019 już 31 maja. Karnety na wydarzenie do 21 maja dostępne są w nieco niższych cenach. Im bliżej do daty koncertu, tym trzeba będzie zapłacić za nie więcej. Aktualnie jednodniowy karnet kosztuje 259 zł, a dwudniowy 419 zł. Jeżeli chcecie przeżyć prawdziwe festiwalowe lato możecie kupić pakiet: karnet na Orange Warsaw Festival 2019 i na Open'er Festival 2019 za 945 zł. Jesteśmy bardzo ciekawe, jakie kawałki zaśpiewa na żywo i czy wśród nich uwzględni swoje największe hity m.in. How we do, Radioactive, For you, Let you love me, Anywhere czy Your song.

Przypominamy, że zaledwie chwilę temu oglądaliśmy ją na czerwonym dywanie wczorajszej Met Gala 2019. Zobaczcie jej stylizację:
Met Gala 2019: Kylie Jenner, Kim Kardashian, Lady Gaga, Harry Styles i inne gwiazdy na czerwonym dywanie. Oto wszystkie stylizacje

Wybierzecie się na koncert Rity Ory w Warszawie?