Oscary 2024: Gwiazdy zaskoczyły na czerwonym dywanie

Za nami 96. ceremonia wręczenia Oscarów 2024 w hollywoodzkim Dolby Theatre. Nie brakowało na niej dużych emocji, łez, wzruszenia, przejmujących momentów oraz wpadek. Na przykład Vanessa Hudgens zaprezentowała się na czerwonym dywanie w pięknej, długiej, czarnej sukni, który przylegała do ciała. Ale nie to wywołało zaskoczenie – aktorka z dumą prezentowała swój ciążowy brzuszek!

Natomiast Emily Blunt pozowała do zdjęć w złotej sukni, która zdawała się przeczyć grawitacji. Co prawda aktorka nie otrzymała statuetki za najlepszą kobiecą rolę drugoplanową, tę zgarnęła Da'Vine Joy Randolph za „Przesilenie zimowe", ale wywołała niemałe zamieszanie swoją kreacją.

Natomiast potknięcie na czerwonym dywanie zaliczyła Liza Koshy, która – do czerwonej sukni z różami – założyła buty na wysokiej platformie. Niestety, w pewnym momencie straciła przez nie równowagę i upadła. Gwiazda niespecjalnie przejęła się sytuacją i z uśmiechem się podniosła, by dalej pozować do zdjęć. 

Oscary 2024: Poruszające sceny podczas otwarcia gali

Warto również wspomnieć o poruszającym momencie podczas otwarcia 96. gali Oscarów 2024. Po raz czwarty gospodarzem wydarzenia został znany komik, Jimmy Kimmel. To właśnie on zachęcił zgromadzonych gości, by wstali i swoimi brawami uhonorowali osoby, bez których ta ceremonia nie mogłaby się odbyć. Mowa oczywiście o tych, których nie widać na scenie, ale ciężko pracują za kulisami i pomagają w realizacji filmów.

„Zanim będziemy celebrować siebie, może doceńmy ludzi, którzy ciężko pracują za kulisami gali – powiedział w pewnym momencie Jimmy Kimmel. Następnie zaprosił na scenę pracowników odpowiedzialnych za organizację Oscarów 2024, którzy otrzymali owacje na stojąco.

Oscary 2024: Kto otrzymał nagrodę Amerykańskiej Akademii?

Wyniki, jak zawsze w przypadku Oscarów, wzbudzają wiele emocji. Sprawdźcie poniżej, kto triumfował podczas 96. gali wręczenia nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej.