Generalnie ekscytujemy się większością kosmetycznych nowości, ale w tym przypadku to wręcz spełnienie naszych marzeń, w dodatku tych z dzieciństwa. Amerykańska marka ColourPop wypuściła właśnie limitowaną kolekcję kosmetyków inspirowanych księżniczkami Disneya!

Linia stworzona wspólnie z marką Disney składa się z 18 elementów, a dokładnie szminek, cieni do powiek oraz błyszczyków, których nazwy nawiązują oczywiście do bohaterek z najpopularniejszych disneyowskich bajek. To Bella z Pięknej i Bestii, Dżasmina z Aladyna, Arielka, Królewna Śnieżka, Tiana z Księżniczki i żaby oraz last but not least, Kopciuszek.  

Każda szminka ma na opakowaniu wizerunek danej księżniczki, podobnie jak pudełko, w którym znajdziecie wszystkie pozostałe elementy. Kosztuje ono 120 dolarów, czyli ok. 430 złotych. Natomiast szminka to koszt rzędu 7 dolarów (25 zł), za błyszczyk 6 dolarów (ok. 22 zł), za pojedyncze cienie trzeba zapłacić 5 dolarów (niecałe 20 zł), a za paletę 20 dalarów, co w przeliczeniu na złotówki daje ok. 70 zł. Produkty są już na stronie ColourPop, a także pojawią się w sklepie internetowym Disney, a zamawiać będzie można już lada chwila, bo 28 września

ZOBACZ TAKŻE: Zawsze chciałaś wyglądać, jak księżniczka Disneya? Teraz to możliwe!