Jesteście łowczyniami promocji w Rossmannie? Dopiero do pisaliśmy o Nocy Zakupów, a już mamy dla Was kolejną wspaniałą wiadomość - w kwietniu w sieci popularnych drogerii planowana jest kolejna akcja zniżkowa! I to chyba ta najbardziej wyczekiwana przez klientki Rossmanna. Chodzi o promocję -55% na kosmetyki do makijażu. Chociaż Rossmann nie ogłosił jeszcze oficjalnie, na licznych forach i grupach internetowych można znaleźć wpisy klientek, które mają „przecieki”, że to właśnie w tym miesiącu będzie można kupić wybrane produkty o połowę taniej.

Zobacz także: Rossmann wspiera ofiary przemocy domowej. Wy również możecie dołączyć do akcji #niebieskaliniarossmann

Rossmann promocja -55% na kolorowe kosmetyki: co warto kupić i na czym polega zniżka?

Jedną z najpopularniejszych promocji w sieci Rossmann jest akcja zniżkowa 2+2. Wówczas płacimy tylko za dwa droższe produkty, a te tańsze dostajemy za dramo. Wówczas ważne jest, żeby wybrać cztery różne produkty, tzn. z różnym kodem kreskowym. A jak to wygląda w przypadku promocji -55%? Żeby od ceny wyjściowej zapłacić mniej, należy wybrać przynajmniej trzy różne produkty objęte promocją, a rabat naliczany jest od całości. Takie zakupy można zarobić więcej niż raz, a to oznacza, że można nieźle się obkupić, zaopatrując się w najbardziej niezbędne produkty. A w przypadku tzw. kolorówki nie jest to zbyt trudne. W Rossmannie rabaty na kosmetyki kolorowe obejmują bowiem podkłady, pudry, bronzery, bazy, róże, cienie, korektory, błyszczyki, pomadki, tusze do rzęs czy lakiery do paznokci. Nic dziwnego, że to jedna z najbardziej wyczekiwanych przez klientki promocji, która wywołuje tyle emocji, że już przed oficjalnym startem zastanawiają się one, kiedy wystartuje.

Zobacz także: Od teraz w drogeriach Rossmann znajdziecie zapachy kultowej włoskiej marki! W dodatku trwa na nie promocja

Promocja Rossmann kwiecień 2019: kiedy trwa?

Nie wiadomo jeszcze, kiedy promocja -55% miałaby pojawić się w sieci drogerii Rossmann. W sieci krążą jednak dwa najbardziej prawdopodobne terminy: 16 kwietnia, czyli wtorek – wtedy z promocji mogliby już skorzystać klienci VIP, a także 19 kwietnia, czyli piątek – wówczas z rabatów mogliby skorzystać wszyscy klienci Rossmann. W oczekiwaniu na potwierdzenie promocji, polecamy Wam zrobić wstępną listę zakupów, gdyż w dniu startu akcji rabatowej może być już za późno. W przypadku wcześniejszych edycji tejże promocji już pierwszego dnia dział z kolorowymi kosmetykami świecił pustkami. Warto jednak pamiętać, że promocja zazwyczaj trwa do wyczerpania zapasów, więc jest szansa, że mimo wszystko uda Wam się kupić to, na czym najbardziej Wam zależy. Z doświadczenia radzimy Wam zajrzeć do tych nieco mniejszych filii Rossmanna, czyli poszukać na przykład osiedlowej drogerii, a jak ognia unikać centrów handlowych.

Zobacz także: Najładniejsze perfumy damskie na wiosnę 2019