Zjawiskowe rzęsy na 7 dni?

Chodzi ci po głowie szybka metamorfoza? Nie musisz spędzać długich godzin w salonie kosmetycznym. Kępki rzęs DIY od marki Nanolash są oparte na aplikacji konkretnych sekcji, a nie na doklejaniu rzęs do każdego pojedynczego włoska. Ich samodzielna aplikacja w domu umożliwi ci błyskawiczną zmianę w zaledwie kilka minut – zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujesz. 

Kolejną zaletą takiego domowego "zabiegu" jest też fakt, że po przedłużeniu rzęs u kosmetyczki efekt utrzymuje się przez kilka tygodni, podczas gdy w przypadku samodzielnego przedłużania rzęs jest to kilka dni (do tygodnia). Możesz więc śmiało modyfikować to, jak wyglądasz i dostosowywać efekt WOW np. do konkretnej okazji czy uroczystego wyjścia.

Pssst, kępki są wytrzymałe i można w nich swobodnie spać, bez obaw o ewentualne uszkodzenia!

Materiały prasowe

Kępki rzęs DIY Nanolash: podaruj sobie zachwycające spojrzenie

Rzęsy w kępkach do samodzielnej aplikacji od Nanolash osadzono na cienkich paskach, dzięki czemu perfekcyjnie komponują się z prawdziwymi rzęsami. Jeśli zależy ci na pełniejszym spojrzeniu, które nie obciąży twojego oka, jest to strzał w dziesiątkę. Włoski są niewyczuwalne w trakcie noszenia, więc nie musisz rezygnować ze swojego komfortu. 

Aplikacja rzęs Nanolash jest ultraprosta i trwa ok. 10 minut. Wystarczą zaledwie 4 kroki, żeby cieszyć się spojrzeniem, o których zawsze marzyłaś. 

W asortymencie Nanolash znajduje się 8 różnych modeli kępek - z myślą o potrzebach każdej z nas. W kasetce mieści się 36 kępek w rozmiarze 10, 12 i 14 mm. Do aplikacji na jednym oku potrzebujemy ok. 4-5 kępek rzęs (jednak wszystko zależy od długości linii rzęs).

Materiały prasowe

Zobacz także:

Produkty potrzebne do aplikacji: zestaw Nanolash z kępkami

Zestaw startowy od Nanolash to nie tylko kasetka z kępkami, ale też wszystkie niezbędne akcesoria do ich aplikacji. Znajdziesz w nim:

  • kasetkę z 36 kępkami rzęs,
  • bonder, który nadaje lepkości rzęsom,
  • aplikator w postaci poręcznej pęsety, która pomaga aplikować kępki,
  • sealer, który usuwa lepkość bondera,
  • remover, który pomaga w sprawnym i szybkim ściąganiu rzęs.

Zestaw do przedłużania rzęs w domu Nanolash, umożliwi ci perfekcyjne i szybkie doklejanie rzęs - nawet jeśli nigdy wcześniej tego nie robiłaś i wydaje ci się, że twoje umiejętności nie są wystarczające. Podstawą jest zapoznanie się z instrukcją aplikacji. Gwarantujemy, że wówczas już po kilku minutach osiągniesz wymarzone, spektakularne efekty.

Materiały prasowe

Kasetki z rzęsami i cały zestaw do przedłużania zamówisz na stronie www.nanolash.pl.

Materiał promocyjny marki Nanolash.