Pomoc domowa, w oryginale The Nanny, to jeden z tych seriali, który zawsze będzie nam się kojarzył z dzieciństwem. A przede wszystkim będzie to główna bohaterka, Fran Fine, czyli niania, o jakiej wszyscy wtedy marzyliśmy. I choć polska odpowiedź, Niania z Agnieszką Dygant w roli głównej, również cieszyła się sporą popularnością, przyciągnęła przed telewizor mnóstwo widzów, potwierdzając jednocześnie naprawdę niezły talent komediowy rodzimej wersji Fran, to i tak zawsze pamięcią wracać będziemy do oryginału. I kto wie, czy znowu będzie nam dane zwijać się ze śmiechu z powodu perypetii najbardziej szalonej i stylowej niani w historii telewizji. 

ZOBACZ TAKŻE: Filmowe premiery czerwca. Na co warto wybrać się do kina?

O tym, że Pomoc domowa emitowana w latach 1993-1999 może powrócić, mówiło się wielokrotnie. Żadnych kroków w tym kierunku jednak nie poczyniono. Kiedy jednak głos w tej sprawie zabiera sama Fran Drescher, odtwórczyni głównej roli, zaczynamy mieć nadzieję, że jeszcze nic straconego. Aktorka w rozmowie z Entertainment Tonight zdradziła, że w niedalekiej przyszłości ma może powstać coś, co z pewnością ucieszy fanów niani Fran. Ma być to bardzo duży projekt, ale niestety Drescher póki co nie może zdradzić nic więcej. 

ZOBACZ TAKŻE: „Stranger Things”: powstanie seria książek na podstawie serialu!

Czym zajmowałaby się główna bohaterka w 2018 roku? W końcu trochę się zmieniło, a co raczej nie będzie dla nikogo spoilerem, Fran wyszła za mąż za ojca dzieci, którymi się opiekowała, Maxwella Sheffielda. Według Fran Drescher, jej postać mogłaby być zaangażowana we wszystkie aktualnie kluczowe tematy - od kwestii środowiskowych, po swobody obywatelskie. A czy jej look będzie równie oryginalny, jak w latach 90.? Nie sądzimy, abyśmy mogli zobaczyć Drescher w minispódniczkach i niebotycznie wysokich obcasach, ale jesteśmy przekonani, że feerii barw i printów w jej stylizacjach z pewnością by nie brakowało.

A jak w ogóle wygląda teraz serialowa niania? Zobaczcie poniżej!