Znaki zodiaku z najlepszym stylem

Istnieją osoby, które mają wrodzone poczucie stylu. Tworzenie stylizacji czy projektowanie wnętrz przychodzi im z niesamowitą łatwością. To właśnie te 4 znaki zodiaku mogą pochwalić się znakomitym gustem.

Lew

Lew zawsze wyróżnia się z tłumu i przyciąga uwagę innych. W związku z tym jego styl jest na wysokim poziomie. Może być wręcz inspiracją dla innych. Ten znak zodiaku uwielbia luksus, a jego looki zawsze zgodne są z najmodniejszymi trendami. Lwu zależy na tym, żeby być w centrum uwagi, gdziekolwiek jest. Jego wrodzona pewność siebie i wyczucie stylu sprawiają, że jest wyjątkowy.

Waga

Waga dąży do harmonii nie tylko w sobie, ale i w swoim stylu. Ten znak zodiaku zna się na markach modowych i tworzy stylizacje zgodne z najnowszymi trendami. Co najważniejsze potrafi je nosić ze swobodą i naturalnością. Nie ma znaczenia, czy szykuje się na casualowe, czy większe wyjście – Waga dąży do perfekcji. Nie boi się zabawy kolorami, a jej styl, sam w sobie, jest dziełem sztuki.

Byk

Byk także jest uzależniony od luksusu. Szczególnie lubi wysokiej jakości dodatki, które uzupełnią całą stylizację i przyciągną wzrok. Styl tego znaku zodiaku dobrze oddaje jego gust, pełen jest spójności. Bykiem rządzi Wenus, która jest planetą luksusu i bogactwa, dlatego lubi on kupować markowe rzeczy. Można spodziewać się, że torebki, Byk będzie miał od najlepszych projektantów. Jego styl jest ponadczasowy i wyrafinowany.

Panna

Panna, jeśli chodzi o styl, jest pełna skrajności. Albo jest on niezwykle minimalistyczny, pełen neutralnych kolorów ziemi, albo nieco bardziej szalony, niepozorny. Ten znak zodiaku wybiera każdy element garderoby z dbałością o każdy szczegół. Stawia również na elegancję, schludność i „przejrzystość”.

Ten artykuł pojawił się pierwotnie na glamour.hu