Vanessa Hudgens ma na swoim koncie kilka medialnych związków. Aktorka znana przede wszystkim z serii filmów „High School Musical” na początku lat 2000. związana była ze swoim filmowym partnerem, Zacem Efronem. Gwiazdy rozpoczęły swój związek mając zaledwie siedemnaście lat, więc nikogo nie zdziwił fakt, że relacja nie przetrwała próby czasu. Para rozstała się po pięciu latach w związku w 2010 roku, jednak ekspartnerzy do dziś ciepło wspominają swoją nastoletnią miłość. 

Hudgens niedługo później związała się z Austinem Butlerem, tworząc w tamtym czasie jedną z najbardziej gorących par w show-biznesie. Aktorska para tworzyła związek przez prawie dekadę – zaręczyny i ślub wydawały się więc jedynie kwestią formalności. Niestety, zakochani nie doczekali się wizyty na ślubnym kobiercu – pod koniec 2020 roku świat obiegła zaskakująca informacja o rozstaniu gwiazd. 

Samotność nie towarzyszyła jednak Vanessie długo. Już kilka miesięcy później aktorka ogłosiła swój związek ze znanym amerykańskim bejsbolistą, Colem Tuckerem. Co wiemy o ich relacji? Stosunkowo niewiele, bo para nie lubi mówić o łączącym ich uczuciu. Wiemy jednak, że relacja gwiazd oparta jest na wzajemnym wsparciu i ogromnym szacunku. Sweet.

Vanessa Hudgens i Cole Tucker – jak się poznali?

O tym, jak doszło do poznania pary, dowiedzieliśmy się w programie Drew Barrymore, czyli  „The Drew Barrymore Show”, w którym to Vanessa opowiedziała, jak zaczęła się jej historia miłosna z Colem. Ponieważ stało się tak, że została singielką w czasie kwarantanny, aktorka postanowiła skorzystać z aplikacji randkowej. Szybko jednak z niej zrezygnowała. Jednak jej życie online wciąż kwitło. Chociażby przyjaciółka zaprosiła ją do grupy medytacyjnej na Zoomie. Tam poznała się Tuckerem. Drew zapytała, kto wykonał pierwszy ruch. Vanessa bez wahania przyznała, że zrobiła go ona.

Jeśli czegoś chcę, robię to, nie mam problemu ze zrobieniem pierwszego kroku. Uważam, że nie ma na co czekać w takich sytuacjach. 

Vanessa postanowiła więc napisać prywatną wiadomość do chłopaka, który jej się spodobał. Zaczęła od: Hej, miło było cię poznać. Niedługo później para zadebiutowała na Instagramie – aktorka wrzuciła bowiem urocze zdjęcie z nowym ukochanym z okazji Walentynek.

Debiut na czerwonym dywanie miał miejsce kilka miesięcy później – w listopadzie 2021 roku z okazji premiery filmu „Tick, tick... boom”, w którym aktorka zagrała jedną z kluczowych ról.

fot. Getty Images / Axelle/Bauer-Griffin

Zobacz także:

Vanessa Hudgens i Cole Tucker – zaręczyny

Pierwsze doniesienia na temat zaręczyn pary pojawiły się na początku 2023 roku. Wówczas to serwis TMZ Sports donosił, że związek aktorki i sportowca wszedł na nowy poziom. Jak dowiedzieli się dziennikarze, Vanessa Hudgens i Cole Tuckes są zaręczeni. 27-letnii bejsbolista oświadczył się 35-letniej aktorce pod koniec 2022 roku.

Wcześniej, w listopadzie para cieszyła się romantycznymi wakacjami w Paryżu w listopadzie. Czy to właśnie w mieście miłości powiedzieli sobie „tak”? Zgadza się! Aktorka pochwaliła się zaręczynami na swoim profilu na Instagramie, wrzucając wspólne zdjęcie z ukochanym oraz zbliżenie na pokaźny pierścionek zaręczynowy. 

TAK. Nie moglibyśmy być bardziej szczęśliwi – brzmi podpis pod łączonym postem zakochanych.

Vanessa Hudgens i Cole Tucker – ślub 

Para nie czekała długo z ceremonią zaślubin. Vanessa Hudgens i Cole Tucker niecały rok po zaręczynach pobrali się w Tulum, w słonecznym Meksyku. W sieci nie brakuje zdjęć aktorki z wydarzeń weselnych, ubranej w zwiewną, białą suknię. Fotografiami z rajskiej ceremonii podzielił się również brat pana młodego, Carson, na których widać mamę Vanessy, Ginę.

Vanessa Hudgens i Cole Tucker spodziewają się dziecka

Od ceremonii zaśubin Vanessy i Cole'a nie minął nawet rok, gdy para ogłosiła światu kolejne świetnie wieści. I to w jaki sposób. O tym, że aktorka i bejsbolista spodziewają się dziecka, dowiedzieliśmy i dowiedziałyśmy się podczas 96. ceremonii rozdania Oscarów. 35-latka pojawiła się na czerwonym dywanie Dolby Theatre w czarnej, przylegającej do ciała sukience bodycon, która wyraźnie podkreślała... ciążowe krągłości

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez MTV (@mtv)