Nowa ambasadorka AA Wings of Color: synonim współczesnej it girl

Można powiedzieć, że współczesna it girl ma twarz Amelii Szczepaniak – twarz, która dzisiaj akceptuje i kocha siebie taką, jaka jest. Współczesna it girl żyje na własnych zasadach, a nie po to, by spełniać oczekiwania społeczne. Jest ambitna, ale nie nakłada na siebie presji. Ma odwagę, by sięgać gwiazd.

Mimo że Amelia swoją popularność w dużym stopniu zawdzięcza social mediom, to nie byłoby o niej głośno, gdy nie jej charyzma i wpływ, który ma na swoją społeczność. Wysokie zasięgi w Internecie wykorzystuje do tego, by kreować trendy, inspirować i motywować do rozwijania pasji.

Materiały prasowe

Amelia Szczepaniak to jedna z najpopularniejszych influencerek beauty w Polsce. Na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 220 tysięcy osób, dzieli się swoimi urodowymi hackami i tutorialami, które przeplata z contentem modowym i lifestyle’owym. Niby nic nowego, jednak przeglądając jej profil, łatwo dostrzec, że nie boi się przełamywać schematów, a każdy trend interpretuje na swój własny sposób.

Materiały prasowe

Z tego samego powodu influencerka została ambasadorką marki AA Wings of Color. Efektem tej współpracy jest kolekcja o (nieprzypadkowej) nazwie AA Wings of Color It Girl – stworzona dla każdego, kto makijażem podkreśla nie tylko swoją urodę, ale także indywidualność. Bo bycie it girl to przede wszystkich bycie sobą, bycie autentycznym.

Materiały prasowe

WYRAZISTY BOLD LOOK

Cechuje cię odwaga? Decyzje, które podejmujesz, są zawsze zgodne z tym, co czujesz (nawet wtedy, kiedy bliscy doradzają ci coś innego, w ich mniemaniu bardziej racjonalnego)? Poniższy makijaż pomoże ci w wykreowaniu wizerunku odważnej, pewnej swoich racji kobiety – it girl, która nie boi się chodzić swoimi ścieżkami. 

Materiały prasowe

SPEKTAKULARNY CONFIDENT LOOK

Jesteś pewna siebie? A może... chciałabyś wyglądać na bardziej pewną siebie? Nie od dziś wiadomo, że odpowiedni makijaż jest w stanie zdziałać w tej kwestii cuda. A nic nie sprawia, że czujemy się bardziej pewne siebie, aniżeli mocno zaakcentowane, perfekcyjnie pomalowane usta. Tylko tyle i aż tyle. Gotowa na podbój świata?

Materiały prasowe

PONADCZASOWY NATURAL LOOK

Tym jednak, co nigdy nie wychodzi z mody, jest oczywiście naturalność. Już od wielu sezonów obserwujemy, że trend na autentyczność ma się świetnie. Delikatne podkreślenie twojej urody pozwoli ci stworzyć piękny makijaż na każdą okazję. Zaakcentuj to, co najbardziej w sobie lubisz. Skup się na tym, zapominając o jakichkolwiek kompleksach!

Materiały prasowe

Kosmetyki, które pokocha każda it girl

Kosmetyki z kolekcji AA Wings of Color It Girl pomogą ci stworzyć perfekcyjny, idealnie dostosowany do twojego charakteru makijaż. Bądź tym, kim chcesz. Pokochaj siebie i zostań it girl, która inspiruje. 

  • Rose IT, cienie do powiek w kredce i w płynie, AA Wings of Color

 

Materiały prasowe

  • Design IT, rozświetlacz w sztyfcie, AA Wings of Color

 

Materiały prasowe

  • Shine IT, rozświetlający balsam do ust, AA Wings of Color

 

Materiały prasowe

  • Design IT, bronzer w sztyfcie, AA Wings of Color

 

Materiały prasowe

  • Mix IT, konturówka i pomadka w jednym, AA Wings of Color

 

Materiały prasowe

  • Design IT, róż w sztyfcie, AA Wings of Color

 

Materiały prasowe

  • Change IT, czarny róż w kremie, AA Wings of Color

Materiały prasowe

  • Blur IT, sypki puder do twarzy, AA Wings of Color

 

Materiały prasowe

  • Pump IT, zwiększający objętość błyszczyk do ust, AA Wings of Color

 

 

Materiały prasowe

Kosmetyki AA Wings of Color It Girl są z kolekcji limitowanej, kupisz je wyłącznie w drogerii Rossmann.

Chcesz zostać it girl? Kluczowe w tej kwestii okazuje się poczucie wolności. Bądź zatem wierna temu, co lubisz... Nie tylko w makijażu, ale również stylizacjach i, przede wszystkim, codziennych wyborach. 


Fotograf: Kamil Kotarba

Asystent fotografa: Paweł Szczegryn

Modelka: Amelia Szczepaniak

Make up: Veronika Białek

Włosy: Wojciech Stasiak

Stylizacje: Maja Naskrętska

Asystent stylistki: Jan Żak

Produkcja: Paula Rzeszotarska / Full Moon Creatives

Retusz: Katarzyna Kędroń / Final Studio

W sesji wykorzystano biżuterię NS Bijoux

 

Materiał promocyjny marki AA Wings of Color.