Zoë Kravitz wyszła za mąż za Karla Glusmana po raz drugi. Para poznała się dzięki wspólnym znajomym i zaczęła spotykać w 2016 roku. Karl oświadczył się Zoë w lutym 2018 roku, jednak córka Lenny'ego Kravitza dopiero w październiku tego roku, wyznała magazynowi "Rolling Stone", że jest zaręczona z aktorem filmowym znanym m.in. z filmu "Neon Demon". Zakochani po raz pierwszy wzięli ślub w maju 2019 roku. Wówczas Zoë Kravitz i Karl Glusman powiedzieli sobie sakramentalne "tak" jedynie w obecności urzędnika. Dwa miesiące później w sobotę 29 czerwca 2019 roku, przyrzekli sobie dozgonną miłość po raz drugi w gronie najbliższych przyjaciół i rodziny w Paryżu. Panna młoda miała na sobie oryginalną szydełkową sukienkę zdobioną koralikami i perłami, a pan młody postawił tego dnia na klasyczny garnitur w kolorze granatowym. 

Goście na ślubie Zoë Kravitz

Na ślubie Zoë Kravitz i Karla Glusmana zjawiła się plejada gwiazd. Według amerykańskiego serwisu "Hollywood life", para aktorów zaprosiła matkę Zoë, Lisę Bonet i jej ojczyma Jasona Momoa znanego z filmu "Aquaman", przyjaciółki Zoë z planu serialowego "Wielkie kłamstewka" - Nicole Kidman, Laurę Dern, Reese Witherspoon i Shailene Woodley, aktora filmowego Chrisa Pine'a wraz z dziewczyną Annabelle Wallis, modelkę Carę Delevingne, która pojawiła się wraz ze swoją ukochaną Ashley Benson oraz Denzela Washingtona. 

Kim jest Zoë Kravitz prywatnie? 

Zoë Kravitz urodziła się 1 grudnia 1988 roku w Los Angeles. Jest córką muzyka Lenny’ego Kravitza i aktorki Lisy Bonet. Swój debiut filmowy miała w 2007 roku, kiedy to wcieliła się w postać Charlotte w komedii "Życie od kuchni" i zagrała u boku Catherine Zety-Jones i Aarona Eckharta. Od 2017 roku Zoë można także zobaczyć w roli Bonnie w serialu "Wielkie kłamstewka" razem z Reese Witherspoon, Nicole Kidman, Shailene Woodley i Laurą Dern. 

Kim jest Karl Glusman? 

Karl Glusman urodził się w 1988 roku w Bronksie w Nowym Jorku jako syn lekarzy. Przez półtora roku uczęszczał do Portland State University, gdzie pobierał pierwsze lekcje aktorstwa w Portland Actors Conservatory. Później przeniósł się do Nowego Jorku, gdzie uczył się aktorstwa w William Esper Studio. Zadebiutował w dramacie z 2008 roku "Ikonograf". Sławę przyniósł mu film "Love" wyreżyserowany przez argentyńczyka Gaspara Noé, który zadebiutował w 68. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes. W tym dramacie, aktor zagrał Murphy'ego. 

Zdjęcia Zoë Kravitz i Karla Glusmana możecie obejrzeć w naszej GALERII >>