Choć w niektórych kręgach przyznanie się do śledzenia kultowej sagi  Z kamerą wśród Kardashianów nie wchodzi w grę, statystyki wskazują, że grupa wielbicieli formatu rośnie z sezonu na sezon. Wystarczy spojrzeć na Instagram Kylie czy Kendall Jenner, Khloe Kardashian albo Kris Jenner, żeby przekonać się, jaką popularnością cieszą się zapowiedzi Keeping up with the Kardashians. By zaspokoić apetyty i ciekawość niesłabnącej rzeszy także tych cichych wielbicieli, telewizja E!  od wczoraj emituje jego kolejny, już 14 sezon, którego debiut zbiega się 10-leciem tego reality show. Uwierzycie, że to już dekada?

Wracając do Kardashianów, nie inaczej niż w poprzednich odsłonach sagi także i w  tej  każdy z członków rodziny stanie w obliczu niespodziewanych sytuacji, czasem rozdzierających dramatów. Wielu z nich przyjdzie skonfrontować się z niespodziewanymi okolicznościami (domyślacie się, kto poza Kim spodziewa się dziecka?). Zgodnie z zapowiedziami sióstr na ich Instagramach, nie zabraknie imprezowych wspominek sprzed lat, migawek z rodzinnych spotkań, rozczulających ujęć z pupilami w rolach głównych i nie raz poleją się łzy.

A jak to jest z Wami? Który wątek dotyczący rodziny Kardashianów (nawet jeśli oficjalnie ich nie śledzicie) Keeping up with the Kardashians jest Wam najbliższy? Macie wśród sławnych sióstr swoją faworytkę? Znacie inny inny format, który na dekadę przywiązał do siebie widzów i wciąż zyskuje nowych?