W 2023 roku polska edycja Glamour obchodzi 20. urodziny. W kwietniu 2003 roku na naszym rynku pojawił się nowy tytuł prasowy – magazyn Glamour z roześmianą Joanną Brodzik na okładce. 

20 czerwca nadszedł czas na huczne świętowanie 20-lecia. Pod gołym niebem, nad rzeką, w warszawskich Ogrodach Wisła, z przyjaciółkami i przyjaciółmi tytułu, koncertem i wyjątkowym show oraz 2-metrowym truskawkowym tortem.

20. urodziny Glamour: co się działo

Najpierw na różowej scenie pojawiła się redaktorka naczelna Katarzyna Dąbrowska, która opowiedziała krótko o historii Glamour. Następnie oddała scenę Mery Spolsky – cover girl urodzinowego, lipcowo-sierpniowego wydania magazynu, który na rynku będzie dostępny od jutra, czyli 22 czerwca. Mery podniosła i tak wysoką temperaturę swoim gorącym występem. To nie był jednak koniec atrakcji. O 22:00 na scenie pojawił się rozświetlony, tańczący żyrandol z kryształków. Po chwili wyłoniła się z niego performerka burleski Betty Q. Jej show zachwyciło. Chwilę później wjechał długi różowy tort, by tego wieczoru przyjemnościom nie było końca. I nie było. Dj Hate Bush zadbała o to, by nikt nie schodził z parkietu, puszczając hity z 2003 roku.

Gwiazdy na urodzinach Glamour

Świętowanie nie mogłoby się odbyć bez zaprzyjaźnionych z nami gwiazd. Wśród nich były bohaterki okładek: Julia Wieniawa, Maffashion, Gabi Drzewiecka czy Martyna Kaczmarek. Był i bohater – Ralph Kaminski. Swoją kreacją uwagę przyciągnęła Karolina Pisarek-Salla. Podobnie jak Ada Fijał, choć postawiła na inny styl. Kto jeszcze? Marcin Maciejczak, Katarzyna Sokołowska, Natasza Urbańska, Bovska czy Luna.