15-letnia córka Bena Afflecka i Jennifer Garner właśnie zadebiutowała w nowej fryzurze. Nastolatka zdecydowała się na poważną metamorfozę i zgoliła głowę. Zobaczcie, jak wygląda Seraphina.

Córka Bena Afflecka i Jennifer Garner zgoliła głowę

Do internetu trafiły właśnie nowe zdjęcia 15-letniej Seraphiny Affleck. Dziewczynka, która jeszcze niedawno na swojej głowie miała ultramodnego boba, postanowiła zmienić fryzurę. I to dosyć drastycznie. Nastolatka zgoliła głowę. Tak wyglądała jeszcze niedawno.

fot. James Devaney / Getty Images

Zobaczcie, jak Seraphina wygląda w buzz cut.

Seraphina została przyłapana, gdy żegnała się ze swoją mamą, czekając na autobus do szkoły. Później, paparazzi zrobili jej zdjęcia już w gronie znajomych. 15-latka ubrana była w jasną bluzę i dżinsowe spodnie cargo. Look uzupełniła modnymi sneakersami i plecakiem w kolorze khaki. Oczywiście największą uwagę zwróciła nowa fryzura nastolatki. Seraphina zdecydowała się na odważne i kontrowersyjne cięcie – buzz cut.

W mediach społecznościowych pojawiła się masa komentarzy na temat nowego wizerunku 15-latki. Większość osób pisała, że jest teraz jeszcze bardziej podobna do swojego taty – Bena Afflecka. Wygląda, jak Ben – czytamy.

A wy co sądzicie? Podobna?

Zobacz także:

Ben Affleck i Jennifer Garner – dzieci

15-letnia Seraphina to nie jedyne dziecko byłej pary. Aktorzy mają jeszcze 18-letnią córkę Violet, która jest z kolei klonem swojej mamy oraz 11-letniego syna Samuela. Pomimo tego, że Ben i Jennifer nie są już małżeństwem, to i tak utrzymują ze sobą kontakt i są w dobrych relacjach. Dzielą się opieką nad dziećmi i wspólnie się spotykają. W zeszłym miesiącu na przykład, paparazzi przyłapali Seraphinę, Samuela i ich rodziców podczas uroczystości szkolnej. Dołączyła do nich także Jennifer Lopez – obecna żona Bena oraz jej 15-letnia córka Emme. Głośno było też o wspólnym wyjściu Violet, Bena i JLo.

Gwiazdy udowadniają, że po rozstaniu nadal można się przyjaźnić i spędzać czas ze sobą, swoimi dziećmi oraz nową rodziną. Zawsze wspaniale nam się na to patrzy.