Stało się. I to właściwie dość szybko. Mało kto spodziewał się, że Sophie Turner i Peregrine Pearson zadebiutują na czerwonym dywanie nieco 3 miesiące po tym, jak do internetu trafiły ich pierwsze wspólne zdjęcia. Zakochani pojawili się razem na jednym z eventów branżowych, czym tylko przypieczętowali swój związek. Zobaczcie, jak wyglądali. Po raz pierwszy oficjalnie razem.

Sophie Turner i Peregrine Pearson po raz pierwszy razem na czerwonym dywanie

Para pojawiła się na evencie świętującym Chiński Nowy Rok - Rok Smoka. Zakochani nie wahali się pozować fotoreporterom. Do internetu trafiły zdjęcia, jak Sophie i Peregrine obejmują się. Zobaczcie, jak wyglądali razem.

fot. Dave Benett / Getty Images

27-latka postawiła na zniewalającą kreację, od której aż bije revenge vibe. Miała na sobie szary top i pasującą do niego spódnicę maxi z marszczeniami. Look uzupełniła czarnymi szpilkami i złotą biżuterią. Włosy zostawiła rozpuszczone. Chłopak aktorki postawił na klasykę w najlepszym wydaniu. Miał na sobie garnitur i muszkę. Dodał lakierowane buty oraz poszetkę z chińskim smokiem.

Trzeba przyznać, że para prezentowała się naprawdę pięknie. Wszystko wskazuje więc na to, że Sophie i Peregrine postanowili nie ukrywać już dłużej swojego związku. Czy teraz ich wspólne zdjęcia będą normą? W końcu zakochani zadebiutowali już razem na Instagramie.

Sophie Turner i Peregrine Pearson – związek

Na samym początku listopada 2023 roku do internetu trafiła informacja, że Turner i Pearson spotykają się. Od tamtego czasu było o nich głośno. Zdjęcia ze wspólnych spacerów pojawiały się w mediach regularnie. Inforamtorzy donosili zagranicznym serwisom, że para jest ze sobą bardzo szczęśliwa oraz że ta relacja rozwija się i zmierza w dobrym kierunku.

Na koniec stycznia aktorka opublikowała na Instagramie post z wyjazdu narciarskiego razem ze swoim chłopakiem. Tym samym potwierdziła swój związek z brytyjskim arystokratą. Teraz jednak ich relacja weszła na wyższy poziom, ponieważ pojawili się wspólnie na wydarzeniu branżowym. To zawsze duży krok, jeśli chodzi o związki gwiazd. Gratulujemy!

Zobacz także:

Przypomnimy tylko, że Sophie była żoną Joe’a Jonasa. Razem mają dwójkę dzieci. We wrześniu 2023 roku ogłosili, że rozwodzą się po 4 latach małżeństwa.