Jeśliby prześledzić bliżej kariery sióstr Kardashian nasuwa się pytanie, jak to możliwe, że pięknej kuzynce Kendall i Kylie Jenner, Natalie Zettel udało się pozostać w cieniu? Odpowiedź jest prosta – 18-letnia siostrzenica Kris Jenner nie wystąpiła u boku Kim, Khloe, Koutney i sióstr Jenner w produkcji Keeping Up With The Kardashians. Poza tym, jak się okazuje, jej mama Karen Houghton i Kris Jenner pozostawiały w nie najlepszych relacjach, a dodatkowo pierwsza z nich kilkakrotnie publicznie krytykowała postawę swojej siostry. Wywołała też niemałe zamieszanie odmawiając udziału w trzecim ślubie Kim Kardashian (z Kanye Westem), tłumacząc, że dwukrotnie świętowała z gwiazdą i to wystarczy.  

Na szczęście konflikt między rodzicami nie przeszkodził kuzynkom w utrzymaniu ciepłych relacji. Stawiająca pierwsze kroki w modelingu Zettel nie tylko chętnie dzieli się migawkami z życia prywatnego w towarzystwie słynnych sióstr. Na jej Instagramie jest też sporo ujęć pokazujących jak szlifuje warsztat, a na wybranych pozuje w projektach w z autorskiej linii Kylie i Kendall.

Podobieństwo kuzynek jest uderzające. Naturalny look i subtelne rysy modelki przywodzą na myśl zdjęcia Kylie sprzed jej metamorfozy, choć na niektórych ujęciach do złudzenia przypomina Kendall. Jak sądzicie, czy młodziutkiej Natalie Zettel uda się  zaskarbić sobie sympatię fanów i zrobić karierę na miarę sióstr Kardashian?