Dorota Szelągowska wystartowała właśnie z drugim sezonem "Totalnych remontów Szelągowskiej". Podczas naszego wywiadu popularna dziennikarka i projektantka wnętrz sama przyznała, że od kiedy tylko jej nowy program zagościł na antenie stacji TVN, stale otrzymuje od dziennikarzy pytania o porównania do opartej na podobnej formule hitowej produkcji Polsatu, "Nasz nowy dom". 

Dorota Szelągowska o rywalizacji z Katarzyną Dowbor

Dorota Szelągowska podkreśliła w naszym wywiadzie, że nie tylko nie stara się współzawodniczyć z konkurencyjnym show prowadzonym przez Katarzynę Dowbor, a wręcz cieszy się, że powstają jego kolejne edycje.

Ja za każdym razem odpowiadam, zresztą wiem, że Kasia Dowbor mówi dokładnie to samo, że naprawdę w tym kraju jest miejsce na przynajmniej jeszcze dziesięć takich programów i jak będzie jeszcze więcej takich programów, to będziemy jeszcze bardziej pomagać ludziom - powiedziała podczas rozmowy z Gala.pl.

Za każdym razem myślę sobie: "Boże, jak cudownie, że oni działają, cudownie, że my działamy i mam nadzieję, że działać będzie jeszcze więcej ludzi" - dodała.

Dorota Szelągowska o reklamach w swoim programie

Szelągowska jest świadoma tego, że część widzów "Totalnych remontów Szelągowskiej" ostro krytykuje funkcjonujące w jej programie lokowanie produktu. Podkreśla jednak, że jest to niezbędne w telewizyjnym show, który wymaga tak ogromnych nakładów finansowych.

Czasami widzowie mówią: "Boże, tyle reklam, tyle wszystkiego". Ale ludzie, my dzięki tym pieniądzom możemy to zmieniać. Dzięki temu, że mamy tych sponsorów, to realnie coś robimy. To nie jest reklama. To jest po prostu sponsor, który wyłożył pieniądze, żeby zmieniać życie tych ludzi. Z radością będę za każdym razem odpowiadała na te zarzuty, bo to jest fantastyczne, że do takich wyzwań, bo ten program jest wyzwaniem, szczególnie w tych czasach, nadal znajdują się chętni - wyjaśniła.

Naszą rozmowę z Dorotą Szelągowską możecie obejrzeć poniżej.

Zobacz także:

SPRAWDŹ TEŻ: Dorota Szelągowska szczerze o swoim wykształceniu: "To jest mój kompleks" [TYLKO U NAS]