Na pewno pamiętacie serial Nie ma to jak hotel z uroczymi bliźniakami Sprouse. Dylan jest bratem bliźniakiem Cole'a, który gra jedną z głównych ról w popularnej produkcji Riverdale. Obydwoje na jakiś czas zrezygnowali aktorstwa. Cole studiował archeologię i nauki humanistyczne, natomiast Dylan ukończył projektowanie gier wideo w Nowym Jorku. Mimo tego, że jego plany na przyszłość nie przewidują występowania w filmach (planuje otworzyć własną restaurację), w 2017 roku zagrał główną rolę w thrillerze Dismissed.

Zagraniczne media okrzyknęły ich najprzystojniejszymi bliźniakami w branży filmowej (trudno się nie zgodzić), a każda nowinka na temat ich życia prywatnego wywołuje niemałą sensację. Od jakiegoś czasu wiemy, że Cole Sprouse spotyka się ze swoją serialową dziewczyną, Lili Reinhart. Para zadebiutowała na Met Gali 2018, a następnie 25-latek udostępnił na Instagramie urocze zdjęcie ze swoją ukochaną. Zupełnie inaczej sprawy mają się z Dylanem, który jest bardziej kontrowersyjną postacią. Kilka lat temu do sieci wyciekły jego nagie zdjęcia, a kilka miesięcy temu jego dziewczyna Dayna Frazer oskarżyła go o zdradę. Para zerwała ze sobą po 3 latach związku.

3. sezon „Riverdale” – znamy datę premiery i szczegóły dotyczące fabuły! >>>

Dylan Sprouse i Barbara Palvin są razem?

Wygląda na to, że Dylan Sprouse pozbierał się już po nieudanym związku i teraz spotyka się z inną modelką, 25-letnią Barbarą Palvin, która ma za sobą współpracę z Chanel, Pradą, Miu Miu i Louis Vuitton. Para wybrała się razem na wycieczkę do Moskwy, co udokumentowali na swoich InstaStories. Wrzucili również wspólne zdjęcie, które niestety szybko usunęli (chociaż screeny wciąż krążą po sieci). Zobaczcie w galerii, jak wygląda ukochana Dylana Sprouse'a. Pasują do siebie?