Na pewno wiele razy było tak, że zapomniałyście o wizycie u kosmetyczki, którą umówiłyście z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Albo nie mogłyście dostać się do fryzjera, a potrzebowałyście zrobić się na bóstwo tego samego wieczoru, bo akurat wypadła Wam ważna służbowa kolacja. Jeżeli spotkały Was takie sytuacje lub po prostu jesteście zabiegane i nie macie czasu zamówić wizyty lub przebijać się przez pół miasta na manicure, powstało rozwiązanie, które na pewno Was zainteresuje. 3 Polki -  Agata Krysiak, Rozalia Urbanek i Ewa Zielińska - stworzyły aplikację mobilną, dzięki której w Waszym domu jak najszybciej zjawi się profesjonalista i wykona zabieg, jakiego sobie życzycie. Brzmi jak marzenie? Teraz to możliwe!

Odbiorcą aplikacji jest każdy, komu zależy na czasie, komforcie i zamówieniu sprawdzonych usług w dowolne miejsce, o dowolnej porze. Każda z naszej trójki jest idealną klientką BeautyClick – kobietą, która codziennie mierzy się z wieloma wyzwaniami, chce zadbać o siebie, ale ma mało wolnego czasu, albo ma go w nietypowych momentach. Po niemal rocznej pracy nad zrealizowaniem naszego pomysłu stworzyłyśmy usługę, z której same z przyjemnością korzystamy, zarówno przy okazji ważnych spotkań, czy uroczystości, jak i na co dzień.  

mówi Agata Krysiak, jedna ze współzałożycielek.

Jak działa aplikacja BeautyClick?

BeautyClick umożliwia zamówienie w dowolne miejsce i o dowolnej porze eksperta beauty – wizażystę, fryzjera, stylistę brwi, rzęs i paznokci. Ale aplikacja to nie tylko baza zabiegów kosmetycznych. Znajdują się w niej również masażyści oraz trenerzy personalni, jeśli zależy Wam na ekspresowym treningu. BeautyClick ma bardzo przejrzysty i łatwy w obsłudze dizajn, a dzięki paru kliknięciom możecie umówić domową wizytę – najszybciej z godzinnym wyprzedzeniem. To innowacyjne rozwiązanie rozwiążę problem braku czasu, na który wszystkie cierpimy i pozwoli nam zadbać o siebie, bo która kobieta nie marzy o manicure i pedicure w domowym zaciszu?

Do bazy aplikacji dołączyło już ponad 80 profesjonalistów z różnych dziedzin. Obecnie BeautyClick działa na terenie całej Warszawy, ale niewykluczone, że w przyszłości rozszerzy działalność na inne miasta. Zobaczcie poniżej, jak to wygląda! Możecie ściągnąć ją za darmo w sklepach Google Play i App Store.

5 najgorszych trendów beauty 2018 roku, o których chciałybyśmy zapomnieć >>>