Harry Styles i bujna burza loków to duet, który nie miał sobie równych od 2010 roku. Brytyjski wokalista przez ponad dekadę pozostawał wierny swoim słynnym lokom, zmieniając jedynie ich długość – czasem decydując się na fryzurę do ramion, innym razem stawiając na krótsze cięcie. Możecie sobie więc wyobrazić nasze zaskoczenie, gdy w listopadzie do sieci wyciekły zdjęcia artysty z włosami zgolonymi niemal na łyso. W internecie wówczas zawrzało i wcale nie w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Fanki były niepocieszone i wyraźnie niezadowolone z nowej fryzury idola. Na szczęście po króciutkim cięciu buzzcut nie ma już nawet śladu. Harry zadebiutował bowiem z nowym wydaniem swoich włosów, które wygląda jak prosto z początku lat 2000.

Harry Styles ma nową fryzurę, a zdania na jej temat są podzielone

Harry Styles i jego włosy to od kilku miesięcy gorący temat dla fanek brytyjskiego wokalisty. Odkąd muzyk zgolił się prawie na łyso, miłośniczki 29-latka zastanawiają się, ile czasu musi minąć, by fryzura Harry'ego znów wyglądała tak, jak przed ostrym cięciem. Najnowsze zdjęcie Stylesa pozwala myśleć, że bujne loki powrócą do nas szybciej, niż mogłoby nam się to wydawać. Artysta został bowiem sfotografowany podczas wakacji na Karaibach z wyraźnie dłuższymi włosami, które (naszym zdaniem) wyglądają jak prosto z polskiej komedii romantycznej w latach 2000. („Tylko mnie kochaj”, „Dlaczego nie” – wiecie, o co nam chodzi?). 

Zdania na temat (zapewne przejściowej) fryzury Harry'ego są jednak podzielone. Z jednej strony fanki zachwycają się zaskakująco szybkim tempem odrastania włosów, z drugiej jednak strony nadal nie mogą się przyzwyczaić do wizerunku muzyka bez jego charakterystycznych loków.

Nigdy nie sądziłam, że zobaczę Harry'ego w takich włosach – napisała jedna z niepocieszonych fanek na X (wcześniej Twitter).

Harry, kochanie, tęsknie bardzo za twoimi lokami, a pragnę zauważyć, że widziałam tylko 3 zdjęcia, na których masz krótkie włosy – napisała inna miłośniczka brytyjskiego muzyka.

A wy co sądzicie o nowej odsłonie Harry’ego? Podoba wam się tak krótka fryzura, czy nadal tęsknicie za długimi włosami wokalisty?