Harry Styles oficjalnie nie jest już do wzięcia. Najnowsze zdjęcia artysty potwierdzają, że jego serce jest zajęte i należy do aktorki Taylor Russell. Poznajcie szczegóły.

Harry Styles przyłapany z nową dziewczyną na wymianie czułości

Harry Styles i Taylor Russell zostali sfotografowani w Londynie w środowy wieczór. Zakochani nie szczędzili sobie czułości - trzymali się za ręce, przytulali i utrzymywali kontakt wzrokowy. Romantyczne chwile miały miejsce po występie aktorki w spektaklu „The Effect” w National Theatre.

Harry był cały czas u boku Taylor. Przedstawił ją Jamesowi [Cordenowi, przyjacielowi i celebrycie - red.] i szeptał do niej uśmiechając się – twierdzi źródło portalu Page Six.

W lipcu para widziana była na wspólnym spacerze po ulicach Wiednia, gdzie artysta grał koncert. Wcześniej samą Taylor Russell zauważono w strefie VIP podczas show Harry'ego w stolicy Austrii. Już wtedy plotkowano o ich romansie - brakowało tylko potwierdzenia w postaci zdjęć. 

Kim jest Taylor Russell, nowa dziewczyna Harry'ego Stylesa?

Harry Styles ma na swoim koncie kilka medialnych związków. Tym razem znów związał się z osobą ze świata show-biznesu. Taylor Russell jest kanadyjską aktorką znaną z takich produkcji, jak „Do ostatniej kości”, „Zagubieni w kosmosie”, czy „Przewrotny umysł”.

Aktorka ma 29 lat, a więc jest w dokładnie tym samym wieku, co Harry. To o tyle interesujące, że artysta wiązał się dotychczas głownie ze starszymi od siebie kobietami.