Horoskop tygodniowy miłosny – Baran 

Jeśli urodziłaś się pod znakiem Barana, ostatnie dni nie były dla ciebie najłatwiejsze. Wszystko wskazuje jednak na to, że to koniec problemów na tle uczuciowym. W dniach między 7 a 13 czerwca 2021 roku uda ci się bowiem rozwiązać pewną sprawę, która spędzała ci sen z powiek. Twoje życie (nie tylko) miłosne zyska nową jakość, a ty będziesz mogła odetchnąć z ulgą i nieco się zrelaksować. Nareszcie. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Byk

Rozpoczynający się właśnie tydzień nie będzie zbyt łaskawy dla osób, które urodziły się pod znakiem Byka. Przygotuj się na liczne nieporozumienia i ostre wymiany zdań związane z twoim życiem uczuciowym. Chcesz załagodzić te konflikty? Jeśli odpowiedź brzmi „tak”, gwiazdy radzą, abyś postawiła na spokój i rozwiązania pokojowe. Niestety nerwy nie pozwolą ci osiągnąć upragnionych efektów. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Bliźnięta

Urodziłaś się pod znakiem Bliźniąt? W takim razie czas na pewne przemyślenia. Zastanów się, co najbardziej podoba ci się w twoim życiu uczuciowym i za co lubisz je najbardziej. Następnie pomyśl o rzeczach, które nie do końca ci odpowiadają. Są takie? Jeżeli tak, gwiazdy rekomendują, abyś wprowadziła plan naprawczy. Może się to okazać dość trudne (szczególnie na początku), ale nie ma wątpliwości, że nie pożałujesz. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Rak

Twój znak zodiaku to Rak? W takim wypadku w ciągu najbliższych dni czeka cię niespodzianka, która będzie miała bezpośredni związek z uczuciami. Możesz się więc przygotować na tydzień przepełniony miłością oraz pozytywną energią. Gwiazdy nie mają wątpliwości, że będziesz się świetnie bawić. Zapamiętasz ten czas na długo.