Włosy, tak jak my same, mają prawo mieć gorszy dzień. Czyli nie układać się, odstawać na wszystkie strony świata, wyglądać nieświeżo – choć dopiero co zostały umyte, czy nie reagować na produkty i urządzenia do stylizacji. Co wtedy robicie? Jesteśmy bardzo ciekawe waszych tipów na bad hair day, dlatego razem z marką Invisibobble, która za sprawą jej założycielki Sophie Trelles-Tvede i wymyślonej przez nią gumki-sprężynki zrewolucjonizowała podejście do stylizacji włosów, przygotowaliśmy konkurs na Instagramie @glamourpoland. A pytanie konkursowe brzmi: Jakie są twoje sposoby na bad hair day?

Pytanie nie jest trudne, ale liczymy na waszą kreatywność, gdyż razem z marką Invisibobble wybierzemy najciekawsze komentarze pod postem (znajdziecie go poniżej). A czym nagrodzimy? Gra zdecydowanie jest warta świeczki! Autorka najciekawszej odpowiedzi otrzyma od nas zestaw o wartości 1000 zł, a w nim kosmetyki Florence by Mills, marki założonej przez gwiazdę serialu „Stranger Things” – aktorkę Millie Bobby Brown, a także produkty Invisibobble. 5 innych ciekawych komentarzy zagrodzimy zestawami wartymi 600 zł, a w nich również znajdą się produkty Florence by Mills i Invisibobble. Gotowe na nasze wyzwanie? Wchodźcie na Instagram @glamourpoland! Na wasze odpowiedzi czekamy do 21.04. Wyniki ogłosimy 23.04.
 


Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ
 

WYNIKI KONKURSU

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia w konkursie! Miło nam ogłosić, że nagroda główna wędruje do @helena.trojanska, a zestawy pocieszenia otrzymują @lanawillsay, @monikowskaewa, @olgajulia.n, @ana.kea i @konwalia88. Gratulujemy! 

Artykuł powstał we współpracy z marką Invisibobble.