Johnny Depp postanowił zaskoczyć swoich fanów. Mimo że w przeszłości amerykański aktor stronił od social mediów, obecna sytuacja na świecie zmusiła 56-latka do podjęcia decyzji o założeniu konta na popularnym portalu społecznościowym, Instagramie (@johnnydepp). Profil filmowego Jacka Sparrowa w ciągu kilku godzin zaobserwowało blisko trzy miliony użytkowników. Do tej pory gwiazdor dodał trzy posty, na jednym z nich chwali się swoimi zdolnościami muzycznymi.

Johnny Depp zadebiutował na Instagramie

Nie tylko użytkownicy Instagrama ucieszyli się, że do ich grona dołączył Johnny Depp. Aktora na popularnym portalu społecznościowym powitali także przedstawiciele serwisu, którzy skomentowali pierwszy post 56-latka: - Witaj w naszym magicznym świecie Johnny!  Fanów filmowego Jacka Sparrowa zachwycił także filmik, udostępniony przez gwiazdę filmu "Piraci z Karaibów", na którym wraz z legendarnym gitarzystą, Jeffem Beckiem wykonują cover utworu Johnna Lennona "Isolation". Nagranie od razu stało się wielkim hitem, zbierając blisko 520 tys. polubień. Johnny Depp nieprzypadkowo zadebiutował na Instagramie akurat teraz. Trzykrotnie nominowany do Oscara, Deep swoją decyzję o tym, że założy konto podjął pod wpływem obecnej sytuacji na świecie, kiedy panuje pandemia koronawirusa. 56-latek uważa, że w tym trudnym czasie nikt z nas nie może być sam, a jego wsparcie ma pomóc osobom, które czują się samotne.   

- To moje pierwsze doświadczenie z social mediami, wcześniej nie czułem takiej potrzeby. Aż do teraz, ponieważ przyszedł czas na dialog, w obliczu zagrożenia ze strony niewidzialnego wroga, który ma na sumieniu już tyle tragedii i żyć - mówi Johnny Depp.

Przypomnijmy, Johnny Depp nie jest pierwszym gwiazdorem Hollywood, który zdecydował się na późny debiut na Instagramie. W swoje 50. urodziny konto założył inny amerykański aktor, Matthew McConaughey. Pod koniec ubiegłego roku na popularnym "Insta" zadebiutowała natomiast Jennifer Aniston. Debiut aktorki znanej z serialu "Przyjaciele" w serwisie społecznościowym wzbudził wówczas takie zainteresowanie, że Instagram przestał chwilowo działać.  

Nagranie, na którym Johnny Depp wykonuje cover utworu Johnna Lennona "Isolation" znajdziecie poniżej.  

ZOBACZ TAKŻE: Dobre filmy online na weekend 17-19 kwietnia 2020 [VOD, NETFLIX, HBO GO]

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Johnny Depp (@johnnydepp) Kwi 17, 2020 o 7:21 PDT