Justin Bieber skomentował plotki, na temat swoich uczuć do Seleny Gomez. Wokalista po raz pierwszy zabrał głos w sprawie byłej dziewczyny, sprowokowany nienawistnym komentarzem na Instagramie. Wczoraj Bieber opublikował oświadczenie, w którym poinformował fanów, że zawiesza karierę, aby skupić się na małżeństwie i ojcostwie. Pod jego postem pojawiła się wypowiedź jednej z fanek, że wokalista wziął ślub z Hailey Baldwin tylko po to, aby wzbudzić zazdrość Seleny Gomez i odzyskać byłą dziewczynę. Chociaż Justin Bieber zazwyczaj ignoruje tego typu komentarze, tym razem nie wytrzymał i postanowił raz na zawsze uciąć plotki. Co napisał?

Justin Bieber o Selenie Gomez

Justin Bieber odpowiedział na negatywny komentarz, opublikowany na jego profilu na Instagramie. Dodatkowo umieścił screen wypowiedzi na Insta Story z prośbą o rozpowszechnianie jego oświadczenia:

NIE kochasz Hailey! Poślubiłeś ją tylko po to, by wrócić do SG [Selena Gomez]” - brzmiał komentarz jednego z obserwatorów.

Komentarzy i wiadomości w podobnym tonie, wokalista i jego żona, otrzymują codziennie tysiące. Justin Bieber, aby chronić zarówno Hailey Baldwin, jak i siebie, postanowił jasno powiedzieć, jaki jest jego obecny stosunek do Seleny Gomez oraz do małżeństwa z modelką:

„Jesteś naprawdę niedojrzała. Sam fakt, że prowadzisz konto poświęcone krytykowaniu mojej żony i mnie, jest naprawdę absurdalny. Dlaczego miałbym poświęcać całe życie i wejść w związek małżeński tylko po to, aby wrócić do byłej dziewczyny? Każdy, kto w to wierzy, jest podły lub ma 10 lat i mniej. Żadna myśląca logicznie osoba nie mówi ani nie myśli w ten sposób. Naprawdę powinnaś się wstydzić. Absolutnie kochałem i kocham Selenę. Zawsze będzie dla niej miejsce w moim sercu, ale jestem teraz zakochany w mojej żonie i ona jest absolutnie NAJLEPSZĄ RZECZĄ, jaka kiedykolwiek mi się przydarzyła [..] Jeśli to była jakaś chora sztuczka, by zwrócić moją uwagę, to muszę Ci powiedzieć, że mylisz się na wielu płaszczyznach. Widziałem wielu ludzi mówiących takie rzeczy i nigdy więcej nie odpowiem na taką wiadomość, ponieważ nie lubię tracić na to energii. To jest odpowiedź dla wszystkich niedojrzałych chorych ludzi, którzy wysyłają Hailey bolesne wiadomości, takie jak 'zawsze wraca do Seleny' lub 'Selena jest dla niego lepsza'. NIE MASZ POJĘCIA O MOIM ŻYCIU I TYM, CO JEST DLA MNIE DOBRE. Hailey jest moją panną młodą i jeśli ci się to nie podoba, to znaczy, że mnie ​​nie wspierasz. A jeśli nie wspierasz mnie, to znaczy że nie jesteś moim fanem ani dobrym człowiekiem.”

Myślicie, że ta wypowiedź uciszy nienawistne komentarze pod adresem Justina Biebera i Hailey Baldwin?