Nowością w kolekcji jest seria damskich modeli dżinsów Levi’s 700. Wykorzystując 80-letnie doświadczenie w projektowaniu kobiecych spodni marka Levi’s wprowadza innowacyjny model, dopasowujący się do każdej sylwetki. Kluczowe kroje w męskiej linii to ponadczasowe uwielbiane przez wszystkich dżinsy Levi's 511, dostępne w jeszcze szerszej niż dotychczas gamie kolorów, oraz 522 o węższym kroju.

Pierwsza damska para dżinsów została uszyta przez Levi’s ponad 80 lat temu. Osiem dekad pracy nauczyło projektantów marki wielu rzeczy o kobietach, dzięki czemu dobrze wiedzą jak podkreślić ich sylwetki i stworzyć perfekcyjne dżinsy. Pytając kobiety na całym świecie co najbardziej kochają w dżinsach, Levi's stworzył model najlepiej odpowiadający im potrzebom.

Klasyczne kroje zostały zoptymalizowane dzięki zastosowaniu wysokiej jakości stretchu, pozwalającego na zachowanie niezmiennego kształtu spodni. Efekt to nowa seria damskich modeli Levi's 700, zapewniających doskonały wygląd dla każdego typu sylwetki. Wśród damskiej kolekcji jednym z najnowocześniejszych krojów jest także model Levi's 501CT, który zadebiutował w poprzednim sezonie.

Ich fason, inspirowany różnymi sposobami noszenia klasycznych 501, został dostosowany do nowoczesnego stylu - ze zwężanymi nogawkami i lekko poszerzoną talią. Tej jesieni model dostępny będzie w nowych odcieniach, od klasycznego jasnego niebieskiego po ciemniejsze głębokie kolory. Całości dopełniają lekkie i dodatkowo ocieplone miękką, wełnianą tkaniną koszulki, stanowiące podstawę codziennego looku, oraz klasyczne dżinsowe koszule Western i kurtki Trucker.

ZOBACZ TEŻ: Alicia Keys x Levi's. Nowa kolekcja inspirowana stylem gwiazdy

ZOBACZ TEŻ: Tkanina, na punkcie której oszalał świat: krótka historia dżinsu

ZOBACZ TEŻ: Taylor Swift zaprojektuje linię ubrań