Wiedzieliśmy, że to się wydarzy, ale naprawdę nie spodziewaliśmy się, że tak szybko! Liam Payne ma już nową dziewczynę i wcale się z tym nie kryje. Bo niby kto by pamiętał, że na początku lipca rozstał się z Cheryl Cole (choć teraz chyba wypada używać jej panieńskiego nazwiska Tweedy)?

Były wokalista One Direction i brytyjska wokalistka, poznali się w programie X Factor, gdzie on był jednym z uczestników, a ona zasiadała w jury. Prawdopodobnie już wtedy między nimi zaiskrzyło, a różnica 10 lat nie była przeszkodą, by w końcu zaczęli się spotykać, a następnie zostać rodzicami Beara. Sielanka nie trwała jednak zbyt długo, bo niecałe trzy lata. I niestety był to kolejny nieudany związek Cheryl, która ma już na swoim koncie już dwa małżeństwa. 

ZOBACZ TAKŻE: W końcu znamy powód rozstania Justina Biebera i Seleny Gomez!

Liam Payne ma nową dziewczynę. Kim jest jego nowa wybranka?

Co było powodem rozstania Liama i Cheryl? Do końca nie wiadomo, ale bardzo możliwe, że 24-letniego Payne'a, który ma w końcu przed sobą jeszcze karierę i jakoś do tej pory nie zdążył je porządnie rozwinąć, przerosły ojcowskie obowiązki. Nie zdziwilibyśmy się, gdyby związek ze starszą o 10 lat kobietą był dla niego jeszcze większym wyzwaniem, a sama Cheryl potrzebowała nieco więcej, niż tylko ładnej buźki u swojego boku. To już jednak przeszłość, a przynajmniej dla wokalisty, który widziany był ostatnio w towarzystwie modelki Cairo Dwek. Cairo jest cztery lata młodsza od Payne'a, a Daily Mail, który opublikował pierwsze wspólne zdęcia pary, uważa, że łudząco podobna do byłej dziewczyny Liama. I trudno się z tym nie zgodzić. 

Jesteśmy ciekawi, jak rozwinie się ta relacja. I kiedy Liam i Cairo zadebiutują razem na Instagramie. Co prawda na oficjalnym profilu wokalisty można znaleźć zaledwie trzy zdjęcia promujące jako najnowszy materiał, ale za to u modelki możemy oglądać bardziej prywatne ujęcia, więc niewykluczone, że kolejne będzie właśnie z byłym członkiem One Direction. 

ZOBACZ TAKŻE: Cara Delevingne spotyka się z aktorką serialu „Pretty Little Liars”!