Angelika Mucha, znana w internecie pod pseudonimem Littlemooonster96 to 20-letnia dziewczyna, pochodząca z Katowic. Popularność wśród nastolatków zdobyła dzięki prowadzeniu kanału na Youtube, gdzie pokazuje trendy kosmetyczne oraz filmy ze swoich zagranicznych podróży. Blogerka prowadzi również konta na Snapchacie oraz Instagramie, gdzie ilością fanów przebija np. Maffashion - Littlemooonster 96 ma ich ponad 1,4 miliona! Jej popularność sprawiła również, że blogerka wystąpiła w "Tańcu z Gwiazdami" i "Agent Gwiazdy 4". Angelika Mucha nie ukrywa, że jej ulubionym miejscem na świecie jest Los Angeles gdzie kiedyś chciałaby zamieszkać, a jej największym idolem jest Justin Bieber, którego udało jej się już dwukrotnie dotknąć, a nawet napisać o nim książkę!

Kim jest Angelika Mucha, czyli Littlemooonster96?

Angelika Mucha dała poznać się ludziom niezainteresowanym YouTubem w listopadzie 2016 roku, kiedy po koncercie Justina Biebera w Krakowie, czekała aż jej idol wyjdzie do fanów, a wtedy udało jej się dotknąć jego ręki. W internecie zrobiło się głośno o sytuacji głównie z powodu sposobu, w jaki Angelika Mucha zrelacjonowała całe zajście.

Angelika Mucha spotkała Justina Biebera w Los Angeles

Angelika Mucha jest naprawdę wielką fanką wokalisty. Wydała nawet o nim książkę - "Justin Bieber: powrót na szczyt". Samo dotknięcie ręki idola nie było jednak całkowitym spełnieniem marzeń blogerki. Od pamiętnego spotkania, miała nadzieję na kolejne, tym razem dłuższe. Los tak chciał, że podczas swojego pobytu w Los Angeles, Angelika poszła pod hotel Justina Biebera w nadziei spotkania idola i tak też się stało. Tym razem, udało jej się nawet zamienić z nim kilka słów (całe zdarzenie opisaliśmy TU).

Angelika Mucha w wieku 20 lat, na swojej działalności w sieci zarabia naprawdę spore pieniądze. Littlemooonster96 wystąpiła już w reklamie Coca-Cola i regularnie współpracuje z różnymi markami, reklamując je w social mediach. Młoda gwiazdka kilkanaście razy w roku podróżuje do przeróżnych zakątków świata, a jej kolekcja ubrań obejmuje takie luksusowe marki jak: Gucci, Louis Vuitton, czy nawet torebkę Chanel, za którą trzeba zapłacić ok. 20 tysięcy złotych. Od października 2018 studiuje amerykanistykę.