Nową ambasadorką marki została Gal Gadot – znana przede wszystkim jako izraelska aktorka i modelka, ale także kochająca mama, żona, były żołnierz i miss Izraela. To właśnie ona zdaniem Revlona idealnie wpisuje się w założenia nowej kampanii Żyj śmiało.

Kampania ma inspirować kobiety na całym świecie i zachęcać je do wyrażania siebie z pasją, pełnią optymizmu, siłą i stylem, a 32-letnia Izraelka ma być ich motywacją oraz wzorem do naśladowania.

Revlon to kultowa i przełomowa marka, prawdziwy champion wśród marek kosmetycznych, jestem niesamowicie szczęśliwa, że stałam się częścią tej rodziny – mówi Gal Gadot. Nastąpiła pewnego rodzaju zmiana kulturowa, wspierana przez Revlon, która odrywa ogromną siłę kobiet, a ja jestem niesamowicie dumna z tego, że mogę być jej świadkiem i częścią tych zmian.

Glammies 2018 - ruszyły zgłoszenia do wielkiego urodowego plebiscytu magazynu Glamour

Revlon to amerykańska firma kosmetyczna założona w 1932 roku w Nowym Yorku. Obecnie, marka uznana jest za jednego ze światowych liderów w branży beauty, a ich produkty dostępne są w 150 krajach na całym świecie.

Czy kampania z udziałem filmowej Wonder Woman przyniesie upragnione efekty i zmotywuje kobiety na całym świecie?