Zaledwie kilka dni temu Meghan Markle miała okazję zadebiutować na balkonie Pałacu Buckingham, podczas oficjalnych, państwowych obchodów urodzin królowej Elżbiety II. Choć księżna Sussex starała się trzymać w tyle, chcąc nie chcąc, była najbardziej pożądaną do sfotografowania postacią podczas ceremonii Trooping the Colour. A dzisiaj żona księcia Harry'ego zaliczyła kolejny debiut i tym razem pojawiła się pierwszy raz publicznie w towarzystwie samej monarchini!

ZOBACZ TAKŻE: Wiemy, dlaczego dieta Meghan Markle jest skuteczniejsza niż ta, którą stosowała Kate Middleton

Obie panie wybrały się razem królewskim pociągiem do Cheshire, gdzie spotkały się z architektami, obejrzały nowy most Mersey Gateway, a następnie wzięły udział w przedstawieniu przygotowanym specjalnie na tę okazję przez dzieci z tamtejszej szkoły. I to, co tym razem udało się wychwycić fotoreporterom, to bez wątpienia wyśmienite humory Meghan i królowej Elżbiety. Na zdjęciach widać, że dużo rozmawiały, a uśmiech nie schodził im z twarzy. 

ZOBACZ TAKŻE: Co Meghan Markle ma w swojej kosmetyczce? 

Księżna Sussex wyglądała olśniewająco! Tym razem postawiła na sukienkę projektu Clare Waight Keller, czyli dyrektor kreatywnej marki Givenchy. Tej samej, która przygotowała suknię ślubną Meghan. I po raz kolejny udowodniła, że latem zdecydowanie preferuje pastele i odcienie nude. Widać, że Markle wzięła sobie do serca uwagi dotyczące jej ostatniej sukienki, w której zarzucono jej złamanie królewskiego protokołu ze względu za zbyt wyeksponowane ramiona. W sukience francuskiej marki wszystko, co powinno, było zakryte, a całość prezentowała się stylowo i z klasą. Natomiast królowa Elżbieta II, znana z kolei z zamiłowania do znacznie mocniejszych kolorów, postawiła na jeden ze swoich ulubionych, czyli zieleń. A wyglądała tak, że ciągle trudno nam uwierzyć, że naprawdę ma 92 lata!

Jak Meghan Markle i królowa wypadły podczas swojej pierwszej wspólnej podróży? Zobaczcie poniżej!