Poza, rzecz jasna, spektakularnymi stylizacjami, druga rzecz, która w temacie Met Gali emocjonuje nas równie mocno, to pary pojawiające się pierwszy raz oficjalnie na czerwonym dywanie. I w tym roku takich debiutów było całkiem sporo. Niektóre zaskoczyły nas mniej, jak choćby Cole Sprouse i Lili Reinhart, gwiazdy serialu Riverdale. O tym, że ta dwójka ma się ku sobie, pisaliśmy już wielokrotnie. W swoim towarzystwie widywani byli w wielu innych okolicznościach, np. całując się i trzymając za ręce w Paryżu. Wcale nie dziwimy się, że to właśnie Met Galę wybrali na odpowiednią okazję do tego, żeby w końcu zakomunikować całemu światu: tak, jesteśmy razem. Cole i Lili utwierdzili nas w przekonaniu, że pasują do siebie idealnie. I tak też prezentowali się, pozując fotoreporterom - Lili w połyskującej i eksponującej ramiona sukience H&M(!), a Cole w czarnym smokingu i białej koszuli z muchą.

ZOBACZ TAKŻE: Met Gala 2018: gwiazdy na czerwonym dywanie. Zobaczcie wszystkie stylizacje z Met Ball!

Met Gala 2018: Cole Sprouse i Lili Reinhart, Kylie Jenner i Travis Scott, Hailey Baldwin i Shawn Mendes pierwszy raz oficjalnie razem na czerwonym dywanie 

Czyżby debiutem na czerwonym dywanie Kylie Jenner i Travis Scott zamknęli w końcu usta wszystkim tym, którzy plotkują, że nie są oni już parą, a Travis Scott nie jest ojcem małej Stormi? Tego nie możemy być pewni, ale okazję do pojawienia się w końcu oficjalnie razem na czerwonym dywanie wybrali pierwszorzędną! Kylie i Travis pozując, nie szczędzili sobie czułości i wyglądali na naprawdę zakochanych. Podobnie, jak Hailey Baldwin i Shawn Mendes. Modelka i wokalista spotykają się od października 2017 roku i od tamtej pory kilka razy zostali przyłapani przez paparazzi w objęciach podczas spaceru czy na koncercie Daniela Caesara. Coś nam się wydaje, że tak jak Cole i Lili, czekali na Met Galę, by podzielić się ze wszystkimi swoją relacją. 

Met Gala 2018: Elon Musk z nową dziewczyną na czerwonym dywanie!

Jeszcze rok temu pisaliśmy, że miliarder i założyciel Tesla Motors spotyka się z Amber Heard, ale od tamtego czasu dość dużo się zdążyło się zmienić. Ale plus jest taki, że Elon znowu jest zakochany i postanowił obwieścić o tym całemu show-biznesowi, pojawiając się na Met Gali 2018 w towarzystwie młodszej o 16 lat artystki Grimes. Od kiedy ta dwójka jest razem? Według serwisu Page Six, to dość świeża relacja, bo Elon i Claire Boucher, bo tak naprawdę nazywa się wokalistka, spotykają się dopiero od miesiąca. Ale może to właśnie 36-letnia Kanadyjka na dłużej zagości w sercu przedsiębiorcy? 

Wszystkie pary, które na wczorajszej gali pojawiły się pierwszy raz publicznie, znajdziecie poniżej! 

ZOBACZ TAKŻE: Met Gala 2018: najpiękniejsze (i najdziwniejsze) makijaże i fryzury gwiazd