Przedświąteczne szaleństwo trwa w najlepsze! Jesteśmy przekonane, że aktualnie poszukujecie prezentów dla swoich przyjaciół, a także członków rodziny. Ale nie zapominajcie o sobie! Do kolacji świątecznej (i sylwestrowej zabawy) należy się odpowiednio przygotować. Pisałyśmy już o kreacjach – sukienkach, spódnicach, swetrach i garniturach, które sprawdzą się podczas wigilijnych spotkań. Pamiętajcie, że nawet najlepsza stylizacja nie obroni się bez pięknie wystylizowanych paznokci.

Modne paznokcie 2019: najpiękniejsze inspiracje na świąteczny manicure z Instagrama

Jak pomalować paznokcie na święta 2019? Odpowiedzi na to pytanie postanowiłyśmy poszukać na Instagramie. Zajrzałyśmy na profile światowej sławy manicurzystek i sprawdziłyśmy, jakie trendy lansują w tym roku. Betina Goldstein stawia na minimalizm. Na jej instagramowym feedzie dominują gwiazdki, perełki, a także brokat. Oczywiście wszystko z umiarem. Jeśli obserwujecie Betinę na Instagramie, wiecie, że wyznaje zasadę mniej znaczy więcej. Ozdoby nakłada tylko na część płytki, a wzorki tworzy na paznokciach pomalowanych bezbarwnym lakierem. Warto się nią zainspirować!

W trendach są również świąteczne symbole, na czele z reniferami, śnieżynkami, prezentami oraz choinkami. Wzorkami możecie całe dłonie, albo tylko jeden paznokieć. Śmiało łączcie ze sobą kolory, a także formy zdobienia. Gwiazdki genialnie prezentują się na abstrakcyjnym tle, czego dowodem są świąteczne propozycje Salonu Wisła. Dziewczyny, które chciałyby trochę zaszaleć w święta, powinny zajrzeć na profile Nailed It oraz Mani Mani Nails na Instagramie. Tam króluje absolutny maksymalizm!

Trendy zima 2019: modne sukienki na sylwestra >>>

Najpiękniejsze inspiracje na świąteczny manicure znajdziecie w naszej galerii – na górze strony. Wybierzcie zdjęcie, które podoba wam się najbardziej, a następnie pokażcie je swojej manicurzystce!