Jeśli chodzi o trądzik, dwie rzeczy są pewne. Pierwsza to ta, że dotyka on wszystkich w tej samej mierze i chociaż czasem wydaje się, że jest inaczej, nie oszczędza nawet modelek (po porostu dobrze się z nim kryją). Druga dotyczy pielęgnacji i walki z nim. I w tym drugim temacie obowiązuje jedna zasada – skuteczny sposób walki z trądzikiem to ten, który nam służy. Bo tak długo, jak leczymy się na własną rękę, czyli unikamy dermatologa, jesteśmy skazane na działanie po omacku i próbowanie różnych metod walki z trądzikiem metodą prób i błędów. 

ZOBACZ TAKŻE: Ta ulubiona kredka do ust Gwyneth Paltrow i Amal Clooney sprzedaje się co 6 sekund! >>>

Wracając do modelek, są mistrzyniami znajdywania  skutecznych rozwiązań w kłopotliwych kwestiach związanych z urodą. Nie inaczej jest z Rose Huntington Whiteteley. Aniołek Victoria's Secret ma wieloletnie doświadczenie w zawodzie i właśnie zadebiutowała w nowej roli, a mianowicie autorki strony poświęconej urodzie. Na Rose Inc obok możliwości zakupu konkretnych produktów i dostępu do artykułów dotyczących urodowych trików gwiazd znajdziecie zakładkę, w której modelka poleca sprawdzone kosmetyki. Wśród nich jest m.in. ten, który służy jej jako oręże w walce z trądzikiem. 

Jak Rose Huntington Whiteley walczy z trądzikiem?

Nic dziwnego że specyfik od Mario Badescu znalazł się na samym szczycie listy o wymownej nazwie Hero Product. Jego skład z kwasem salicylowym, cynkiem i kalaminą na pierwszych pozycjach faktycznie dobrze rokuje. Najbardziej zaskakująca jest kwestia aplikacji - preparat jest gęsty na dole buteleczki, a u samej góry znajduje się płyn, ale jak przekonuje Rosie nie chodzi o to, by te części mieszać. Przeciwnie, nie bez przyczyny preparat ma własnie taką, a nie inną formulę i to właśnie ona powoduje, że składniki aktywne nałożone punktowo na skórę zdziałają przez noc cuda. A wy, macie swoje sprawdzone patenty na walkę z trądzikiem?

ZOBACZ TAKŻE: Ulubiony peeling Gigi Hadid kupicie w popularnej sieci drogerii! >>>