Promocja „2+2 gratis” to jedna z najpopularniejszych akcji zniżkowych w drogeriach Rossmann. Aktualnie można z niej skorzystać w ramach zakupów produktów „przyjaznych naturze”, czyli kosmetyków oraz żywności. Ale również inna sieć drogerii - Hebe, znana z tego, że także często oferuje swoim klientom rabaty i zniżki, postanowiła skorzystać z równania 2+2 w ramach najnowszej akcji promocyjnej. To doskonała okazja, by wyposażyć swoją kosmetyczkę w kilka niezbędników towarzyszących Wam w codziennej pielęgnacji oraz podczas makijażu. W co dokładnie? 

Kosmetyki naturalne, z którymi zaczęłam 2019 rok i mam nadzieję, że zostaną ze mną na dłużej >>>

Promocja Hebe 2+2 za grosze: na czym polega i jakie marki obejmuje?

Czym promocja 2+2 w Hebe różni się od promocji 2+2 w Rossmanie? W tej drugiej płaci się za dwa droższe produkty, a dwa pozostałe otrzymuje się gratis. Jeśli chodzi o Hebe, także wybieracie cztery rzeczy, płacicie za dwie droższe, a za dwie kolejne płacicie po groszu. Czyli w zasadzie są to takie same promocje. No chyba, ze 2 grosze robią dla Was różnicę. Drogeria Hebe, w przeciwieństwie do Rossmanna, nie wybiera produktów do promocji tematycznie, a według marek. Dlatego, zanim wybierzecie się na zakupy, warto wiedzieć, które brandy biorą udział w akcji. W aktualnej akcji zniżkowej udział biorą znane i popularne marki kosmetyczne, takie jak m.in. AA, Ingrid Cosmetics, Eveline Cosmetics, Perfecta, L'Oreal, Neutrogena, Always, O.B., Purederm, Colgate, Tampax, Rexona, Cleanic, Dove oraz Cettua Clean & Simple. Pamiętajcie, że aby skorzystać z promocji 2+2 za grosze, musicie wybrać cztery produkty w ramach jednej marki. W przypadku kilku brandów możecie więc skompletować sobie zestaw kosmetyków albo zaopatrzyć się na zapas np. w tampony czy podpaski. Obie opcje są bardzo atrakcyjne. 

Hebe 2+2 za grosze: do kiedy trwa promocja?

Promocja 2+2 za grosze, dzięki której kupujecie cztery produkty, a pełną kwotę płacicie tylko za dwa, rozpoczęła się 10 stycznia 2019 i potrwa przez tydzień do 16 stycznia 2019 lub do wyczerpania zapasów. Z akcji promocyjnej Hebe można skorzystać we wszystkich drogeriach w Polsce. Co ważne, żeby skorzystać z promocji nie trzeba mieć karty Hebe, więc nie musicie jej naprędce zakładać. Nie zmienia to jednak faktu, że karta przydaje się przy innego typu akcjach promocyjnych, więc nie zaszkodzi, by mieć ją w swoim portfelu lub w telefonie. 

Przetestowałam kosmetyki do makijażu Glossier. Oto jak działają [RECENZJA] >>>