Jedno z najważniejszych muzycznych wydarzeń, które co roku dzieje się na przełomie czerwca i lipca w Gdyni, to nie tylko świetne koncerty, ale także mnóstwo ciekawie ubranych festiwalowiczów. Postanowiliśmy wyłowić tych najlepiej ubranych i zrobić im zdjęcia najnowszym modelem telefonu marki ASUS ZenFone Zoom S. Dlaczego wybraliśmy akurat ten smartfon?

ASUS ZenFone Zoom S wyposażony jest najlepsze w branży technologie fotografii smartfonowej i nowatorski dwusoczewkowy układ optyczny oparty na dwóch aparatach: głównym z szerokokątnym obiektywem o przesłonie f/1,7 i ogniskowej 25 mm, współpracującym z matrycą SONY IMX362 o rozdzielczości 12 Mpix o dużych pikselach 1,4 µm oraz wyspecjalizowanym aparacie 59 mm o rozdzielczości 12 Mpix z 2,3-krotnym zoomem optycznym i 12-krotnym zoomem całkowitym.

Skomplikowane? Nic bardziej mylnego. Już wyjaśniamy o co tak naprawdę chodzi.

Takie rozwiązane gwarantuje krystaliczną wręcz ostrość fotografowanych obiektów, bez względu na to jak daleko od nich stoimy. Główny aparat nadaje się najlepiej do fotografowania szerokiego pola i wykonywania zdjęć makro, nawet z odległości 10 cm, zaś aparat z zoomem optycznym jest idealny do zdjęć z dużych odległości. Największą zaletą posiadania dwóch aparatów z obiektywami o różnych ogniskowych jest możliwość natychmiastowego przełączania się między obiektywami w zależności od perspektywy.

ZOBACZCIE, KOGO UDAŁO NAM SIĘ ZŁAPAĆ NA OPEN'ER FESTIVALU >>>