Wiadomo, że jeżeli już wybieramy zdjęcie profilowe na Facebooka, Instagrama, Twittera, czy jakikolwiek inny profil, to chcemy wyglądać na nim jak najlepiej. Często pytamy też o zdanie przyjaciół, licząc na to, że szczerze podpowiedzą nam, która fotka jest najkorzystniejsza. Okazuje się jednak, że wybór naszego zdjęcia profilowego wiele o nas mówi. Jak pokazują najnowsze badania - jest kilka czynników, który przy okazji tej czynności, zdradzają nasz charakter.

8 rzeczy, których mężczyźni nie powinni robić na Tinderze >>>
 

Zdjęcie z uśmiechem

Jeżeli publikujecie zdjęcie, na którym uśmiechacie się, to znaczy, że jesteście bardzo dobrze zorganizowane i lubicie mieć wszystko pod kontrolą. Do tego dbacie o własny wygląd i chcecie prezentować się promiennie i radośnie.
 

Zdjęcie z inną osobą lub grupowe

Na pewno słyszałyście o stereotypie, który mówi, że jeżeli na profilowe ustawiamy zdjęcie z kimś u naszego boku, to znaczy, że chcemy odwrócić uwagę odbiorcy od własnych mankamentów, czy kompleksów. Okazuje się jednak, że nie do końca tak jest... Zdjęcie grupowe świadczy o tym, że jesteście ekstrawertyczne i pragniecie jak najdłużej zatrzymać młody i świeży wygląd.

10 rzeczy, których nie wiedzieliście o selfie >>>
 

Zdjęcie bez twarzy

Takie zdjęcie świadczy o tym, że lubicie łamać schematy! Idziecie własną ścieżką i chcecie podkreślać swoją indywidualność.
 

Zdjęcie w okularach korekcyjnych lub zerówkach

Takie zdjęcia publikują osoby, które swój intelekt stawiają na pierwszym miejscu. Zdobyta wiedza oraz wrodzona inteligencja to dla was największa wartość i zaleta, którą chcecie chwalić się przed całym światem (albo zwyczajnie macie taką wadę wzroku, że bez okularów ani rusz!).

PS Jeżeli jednak w najbliższym czasie, planujecie zmienić swoje zdjęcie profilowe i chciałybyście wyglądać na wyższe niż w rzeczywistości, to tutaj poznacie kilka sposobów na to, jak uzyskać wymarzony efekt!