Sephora obchodzi w tym roku 20. urodziny w Polsce. Marka postanowiła hucznie świętować ten wyjątkowy jubileusz. Na klientów czeka bowiem mnóstwo atrakcji. Jedną z nich są urodzinowe makijaże (Paryski look, Nude is Chic oraz Party look), które możecie darmowo wypróbować, odwiedzając Sephora Beauty Hub. To jednak nie wszystko! Sephora przygotowała również bardzo kuszące rabaty i oferty specjalne.

W tym roku obchodzimy 20 urodziny SEPHORA w Polsce. Przy tej wyjątkowej okazji dziękujemy wszystkim klientom, którzy w ciągu ostatnich dwóch dekad dołączali do grona fanów SEPHORA i zapraszamy do wspólnego celebrowania. Przygotowaliśmy wiele wyjątkowych – urodzinowych niespodzianek – mówi Katarzyna Bielecka, Dyrektor Generalna SEPHORA w Polsce.

Promocja Sephora - rabaty na wybrane produkty z okazji 20. urodzin perfumerii w Polsce!

Sephora postanowiła naprawdę rozpieścić swoich klientów! W sklepach stacjonarnych oraz na stronie internetowej perfumerii czeka na was mnóstwo urodzinowych zniżek. Wybrane bestsellery kupicie bowiem z 30% rabatem. W każdym tygodniu przecenione będą inne produkty. Nie wiemy jak wy, ale my już planujemy zakupy.

Promocja Sephora - Happy Birthday Box

W ofercie urodzinowej Sephory dostępne są również unikalne Happy Birthday Boxy – dwa różne pudełka pełne kosmetycznych niespodzianek. Każdy zestaw składa się z kilkunastu miniatur kultowych zapachów, produktów do pielęgnacji oraz do make-up’u, a także dwóch pełnowartościowych kosmetyków do makijażu. Happy Birthday Boxy, w których znajdziecie takie marki, jak Anastasia Beverly Hills, Becca, Fresh i Origins kupicie w sklepach stacjonarnych, a także na stronie internetowej perfumerii. Ich cena to 159 złotych. Pamiętajcie, że to oferta limitowana!

10 kosmetyków, które warte są każdych pieniędzy! >>>