Renata Kaczoruk potwierdziła trwające od pewnego czasu plotki, według których znów jest w związku. Modelka opublikowała na Instagramie urocze zdjęcie i wideo, a tym samym potwierdziła, że jest szczęśliwie zakochana. Zdradziła również kilka szczegółów dotyczących nowej relacji. Okazuje się, że Renata Kaczoruk i jej nowy partner mieszkają na różnych półkulach! Sprawdźcie poniżej, od jak dawna są razem i czy tak duża odległość stanowi dla nich problem.

Renata Kaczoruk ma nowego chłopaka!

Renata Kaczoruk opublikowała zdjęcie i wideo z okazji urodzin swojego chłopaka. Film został nagrany za pomocą drona. Widzimy na nim zakochanych, którzy całują się na rajskiej plaży. Oczywiście nie mogło zabraknąć również urodzinowych życzeń. „Ha ha opis nie wszedł!!! Ten chłopak na dziś urodziny!! Nie wiem czego mu życzyć, bo ma wszystko co najlepsze prawie zawsze pod ręką. Niby mieszkamy na różnych półkulach, ale w ciagu1,5 roku spędziliśmy ok 1,5 miesiąca osobno! Niech będzie tych dni jeszcze mniej! Sto lat kochanie!” – napisała Renata Kaczoruk pod opublikowanym przez siebie postem na Instagramie.

 

Z postu Renaty Kaczoruk na Instagramie dowiadujemy się, że jej nowy związek trwa około 1,5 roku. Zakochani mieszkają na różnych półkulach. Jak się jednak okazuje, odległość nie stanowi dla nich większego problemu. Na szczęście mogą się często spotykać.

Pod wideo i zdjęciem, które opublikowała Renata Kaczoruk na swoim Instagramie, pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Fani modelki przyznają, że zakochani pięknie razem wyglądają i prawdopodobnie bardzo do siebie pasują. Życzą im dużo szczęścia.

Przypomnijmy, że Renata Kaczoruk spotykała się wcześniej z Kubą Wojewódzkim. Modelka i dziennikarz byli ze sobą przez około pięć lat. Natomiast przyczyna rozstania nie jest znana. W mediach pojawiły się jednak doniesienia, według których Renata Kaczoruk (w przeciwieństwie do swojego ówczesnego partnera) marzyła o spokojnym, stabilnym życiu.

Karolina Pisarek rozstała się z partnerem! Dlaczego modelka zdecydowała się na zakończenie związku? >>>