Pamiętacie, jak Selena Gomezodwołała jakiś czas temu trasę koncertową "Stars Dance Tour"? Było to spowodowane ciężką chorobą, a jak się później okazało, wymagającą chemioterapii. Na początku września zeszłego roku wokalistka również musiała przerwać "Revival World Tour", a powodem także były problemy zdrowotne - Selena wyznała, że cierpi na toczeń rumieniowaty, z którym zmaga się już od kilku lat. Jak pewnie zauważyliście, pomimo, że artystka powróciła ostatnio z nowym materiałem i wypuściła takie single, jak Bad Liar i Fetish, ale niespecjalnie promowała najświeższą twórczość. Jak się właśnie okazało, to również miało związek ze zdrowiem Seleny.

Artystka podzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie informacją, że przeszła bardzo poważną operację - przeszczep nerki. 

Jestem świadoma, że niektórzy moi fani zarzucali mi kłamstwo i zastanawiali się, dlaczego nie promuję mojego nowego materiału, z którego jestem tak dumna. Dowiedziałam się, że muszę przejść przeszczep nerki (...). Było to niezbędne dla mojego ogólnego stanu zdrowia - pisze Selena. 

W swoim wpisie wokalistka podziękowała również dawczyni, którą jest Francia Raisa

Otrzymałam od niej ogromny dar i wielkie poświęcenie. Jestem niesamowicie wdzięczna. Kocham Cię tak bardzo, sis.