Nie od dziś wiadomo, że Selena Gomez jest nie tylko świetną wokalistką, ale i aktorką. W końcu jej kariera rozpoczęła się od serialu Disney Channel „Czarodzieje z Waverly Place”. Piosenkarkę mogliśmy oglądać również w produkcji „W deszczowy dzień w Nowym Jorku”, w którym zagrał też Timothée Chalamet. Teraz artystka gra w serialu Disney+ „Zbrodnie po sąsiedzku”. Jak widać kariera aktorska 31-latki świetnie się rozwija. Właśnie dowiedzieliśmy się, że autorka hitu „Same Old Love” zagra w kolejnej produkcji. Tym razem będzie to biografia legendarnej piosenkarki. Zobaczcie, o kim mowa i poznajcie szczegóły.

Selena Gomez zagra legendarną piosenkarkę w nowej biografii

New movie alert! Do mediów trafiła właśnie informacja, że Selena Gomez zagra w nowym filmie. Tym razem zmierzy się z gatunkiem biografia. Produkcja opowie o życiu legendarnej piosenkarki Lindy Ronstadt. To właśnie w nią wcieli się artystka.

Gwiazda nie ogłosiła jeszcze oficjalnie tej informacji, jednak opublikowała na Instastory zdjęcie, na którym widzimy, że czyta książkę Lindy. To na razie jedyny komentarz 31-latki w tej sprawie.

selenagomez / instagram.com

Obie artystki mają meksykańskie korzenie, a fani od razu zauważyli podobieństwo między młodą Lindą a Seleną. Zobaczcie, jak wyglądała legenda muzyki w młodości.

fot. Michael Ochs Archives / Getty Images

Teraz wokalistka wygląda tak.

Zobacz także:

fot. Phillip Faraone / Getty Images

Więcej zdjęć ikony muzyki możecie zobaczyć w naszej galerii na dole tego artykułu. Co sądzicie o wyborze Seleny? Pasuje do tej roli? Widzicie podobieństwo?

Oto wszystko, co wiemy na temat nowego filmu z Seleną.

Selena Gomez w nowym filmie – co wiemy na jego temat?

Informacja jest bardzo świeża, a więc zdjęcia jeszcze się nie rozpoczęły. „Rolling Stone” donosi, że film jest jeszcze w preprodukcji. Nie znamy też jeszcze szczegółów dotyczących obsady. Wiemy jedynie, że pojawi się w niej Selena. Jeśli chodzi o produkcję to zajmie się nią John Boylan – menadżer Ronstadt oraz James Keach, który w 2019 roku wyprodukował już dokument o artystce.

Oczywiście data premiery i szczegóły z nią związane nie są jeszcze znane. Prace nad produkcją jeszcze się nie zaczęły. Musimy więc uzbroić się w cierpliwość. O wszystkim będziemy informować was na bieżąco. Zapowiada się naprawdę interesująca biografia.

Linda Ronstadt – kim jest?

Linda Ronstadt to piosenkarka, której styl muzyczny skupiał się na rocku, country, folku i latino. Wokalistka zdobyła aż 11 nagród Grammy. 77-latka zakończyła swoją karierę w 2011 roku z powodu problemów zdrowotnych. W 2016 roku dostała jednak nagrodę Grammy za całokształt jej twórczości, a trzy lata później otrzymała wyróżnienie Kennedy Center.