Selena Gomez zdecydowanie nie boi się eksperymentować z wizerunkiem. W październiku zeszłego roku zmieniła fryzurę i postawiła na ponadczasowe cięcie – boba. Nieco ponad miesiąc później znów pokazała się w nowym wydaniu. Tym razem rozjaśniła swoje włosy blond refleksami. To idealna fryzura dla tych, którzy chcą odświeżyć swój look.

Teraz znowu przyszedł czas na zmianę. Gwiazda postawiła na kontrowersyjną fryzurę, w której przypomina siebie sprzed 15 lat. Właśnie wtedy grała Alex Russo w serialu „Czarodzieje z Waverly Place”. Zobaczcie, jak wygląda.

Selena Gomez znowu zmieniła fryzurę

Niedawno odbyła się premiera filmu „Lola” wyreżyserowanego przez Nicolę Peltz - jedną z najbliższych dla Seleny osób. Wokalistka pojawiła się na niej, aby wspierać swoją przyjaciółkę. To właśnie tam zadebiutowała w nowej fryzurze, czyli w… grzywce. Wokalistka zdecydowała się na prostą grzywkę z nieco dłuższymi kosmykami po bokach i przerzedzeniem na środku. Zobaczcie, jak wyglądała.

fot. Michael Buckner / Getty Images

fot. Steve Granitz / Getty Images

Jeśli chodzi o look, to Gomez miała na sobie jeden ze swoich ulubionych elementów garderoby – biały gorset. Do niego dobrała garnitur – czarną oversizową marynarkę i spodnie z prostą nogawką przed kostkę. Stylizację uzupełniła szpilkami w odcieniu nude i białą torebką. Jeśli chodzi o włosy, to zostawiła je rozpuszczone i pofalowane. Największą uwagę zwróciła jednak grzywka.

Co sądzicie o takiej fryzurze Seleny?

Zobacz także:

Selena Gomez w swojej nowej fryzurze przypomina Alex Russo z „Czarodziejów z Waverly Place”

Nie możemy nie wspomnieć o tym, że piosenkarka i aktorka, przez swoją fryzurę, znowu wygląda jak 15 lat temu. Do złudzenia przypomina swoją kultową bohaterkę – Alex Russo, którą grała przez kilka lat w serialu „Czarodzieje z Waverly Place”. W drugim sezonie produkcji miała bardzo podobną grzywkę. Zobaczcie!

fot. Eric McCandless / Getty Images

fot. Eric McCandless / Getty Images

Przy okazji nie możemy nie wspomnieć, że „Czarodzieje z Waverly Place” doczekają się kontynuacji! W połowie stycznia dowiedzieliśmy się, że Selena będzie producentką wykonawczą nowego serialu. Gwiazda pojawi się też w produkcji jako nikt inny, jak Alex Russo! Być może nowa/stara fryzura ma z tym coś wspólnego…?