Czyżby Shakira wyleczyła już swoje złamane serce? Wszystko na to wskazuje. Wokalistka została przyłapana na kolacji z popularnym aktorem – Lucienem Laviscountem. Możecie znać go z roli Alfiego z „Emily w Paryżu”. Co łączy tę dwójkę? Czy gwiazdy są razem? Pasują do siebie? Zobaczcie, jak razem wyglądają.

Shakira ma nowego chłopaka? To popularny aktor

Zagraniczne media mówią, że 47-letnią piosenkarkę i 31-letniego aktora łączy coś więcej niż tylko przyjaźń. Para po raz pierwszy razem została sfotografowana dwa dni temu. Lucien towarzyszył Shakirze podczas jej koncertu na Time Square. Po show para wybrała się na romantyczną kolację do restauracji. W drodze przyłapali ich paprazzi.

To na razie jedyne oficjalne zdjęcie wokalistki i aktora. Zostało zrobione na backsatge’u wspomnianego koncertu Shakiry. Miała ona na sobie sznurowany gorset i szerokie spodnie. Jej nowy chłopak (?) również wybrał total black look złożony z T-shirtu, spodni i motocyklowej kurtki skórzanej. Musimy przyznać, że razem wyglądają superhot.

fot. Kevin Mazur / Getty Images

Paparazzi przyłapali też parę podczas ich wyjścia na kolację. Mieli na sobie te same outfity. Shakira wyglądała na naprawdę szczęśliwą. Zresztą oceńcie sami. Czy Lucien wyleczył jej złamane serce po Gerardzie Piqué?

Co wiemy o nowym związku Shakiry?

Nie mamy potwierdzenia, co łączy tę dwójkę. Jednak zagraniczne media donoszą, że aktor i artystka są razem. Pikanterii dodaje fakt, że Lucien wystąpił w najnowszym teledysku Shakiry do piosenki „Puntería”. Wokalistka nagrała utwór z Cardi B, który już stał się hitem. A w klipie możemy zobaczyć właśnie Laviscounta. Być może para poznała się na planie teledysku. Z pewnością nie brakuje w nim gorących scen.

Myślicie, że 47-latka i 31-latek faktycznie się spotykają? A może łączy ich jedynie przyjaźń? My stawiamy na tę pierwszą odpowiedź. Para chętnie zapozował już do zdjęcia, co oznacza, że nie za bardzo ukrywa swoją relację. Czy to oznacza, że już niedługo potwierdzą związek i będziemy mogli zobaczyć ich na ściance? Przekonamy się.

Zobacz także:

Co sądzicie o tym niespodziewanym połączeniu? Pasują do siebie? My zdecydowanie nie spodziewałyśmy się tej dwójki razem. Musimy jednak przyznać, że tworzą naprawdę piękną parę.