Uwielbiamy, gdy gwiazdy dzielą się zdjęciami swoich dzieci. Takie udostępniła właśnie Sharon Stone. Na jej Instagramie pojawił się post przedstawiający jej 23-letniego syna, Roana. Ostatnio publicznie mogliśmy zobaczyć go na czerwonym dywanie z mamą w 2019 roku. Od tego czasu zdecydowanie się zmienił. Zobaczcie, jak wygląda teraz.

Sharon Stone pokazała zdjęcie syna. Ma już 23 lata

Aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcie swojego najstarszego syna – Roana. Chłopak ma już 23 lata i bardzo zmienił się od ostatniego razu, kiedy mogliśmy obserwować go na czerwonym dywanie u boku mamy.

Jestem z ciebie dumna @roanjosephstone. Dobra robota – napisała 65-latka w opisie postu.

fot. sharonstone / instagram.com

Na zdjęciu możemy zobaczyć Roana bez koszulki. W oczy rzucają się dwa tatuaże na jego klatce piersiowej – krzyż i serce z zegarkiem. Musimy przyznać, że 23-latek mocno się zmienił. I jest bardzo przystojny. Zdecydowanie wpisuje się w naszą kategorię crush alert. Nie wiemy z jakiego powodu Sharon napisała, że jest dumna z syna. Ale czy musi być jakiś powód? W końcu jest jego mamą i jest dumna prawdopodobnie ze wszystkiego, co robi Roan. 

Świetne tatuaże.

Bardzo przystojny młody mężczyzna.

Roan jest wspaniały – piszą fani w komentarzach.

Roan Bronstein – co wiemy o najstarszym synu Sharon Stone?

Roan Joseph Bronstein urodził się 22 maja 2000 roku. Został adoptowany przez Sharon Stone i jej ówczesnego męża Phila Bronsteina. Para była małżeństwem od 1998 do 2004 roku. Po rozwodzie aktorka i dziennikarz podzielili się opieką nad dzieckiem. Roan poszedł w ślady mamy, ponieważ również zajmuje się aktorstwem. Zagrał w filmie „What About Love”.

Sharon jest również mamą 18-letniego Lairda i 17-letniego Kelly’ego. Chłopcy także zostali przez nią adoptowani.

 

Zobacz także: