Coraz więcej dzieci gwiazd staje się pełnoletnimi. Teraz do tego grona dołączył Moses Martin. Wczoraj, syn Gwyneth Paltrow i Chrisa Martina skończył 18 lat. Aktorka udostępniła z tej okazji post ze zdjęciem nastolatka. Nie da się nie zauważyć jego podobieństwa do rodziców, a w szczególności do taty. Chris stwierdził: kopiuj wklej.

Moses Martin skończył 18 lat. Gwyneth Paltrow opublikowała wzruszający post

Aktorka swój najnowszy post na Instagramie zadedykowała swojemu synowi. 51-latka opublikowała jego zdjęcie i napisała wzruszające słowa.

Wszystkiego najlepszego z okazji 18 urodzin, synu. Jestem taka dumna z tego, kim jesteś. Uwielbiam twoją wrażliwość, błyskotliwość i humor. Podziwiam to, jak bardzo głęboko wchodzisz w obszary, które cię interesują (…). Uwielbiam to, jak bardzo kochasz ludzi, których kochasz. W twojej pięknej głowie jest tyle pomysłów i harmonii. Jestem niesamowicie dumna z osoby, którą dziś jesteś, podczas wkraczania w dorosłość. Kocham cię bardziej niż mogą wyrazić to słowa. Absolutnie mnie rozbrajasz. Mama – brzmi tekst Gwyneth.

Aktorka dołączyła opis do prywatnego zdjęcia Mosesa z domu. W oczy od razu rzuca się ogromne podobieństwo do rodziców, a w szczególności do ojca. Nastolatek jest dosłownie młodszą wersją Chrisa.

Fani oszaleli na punkcie podobieństwa Mosesa do Chrisa Martina

Najwięcej komentarzy dotyczyło właśnie wyglądu 18-latka. Zdecydowana większość fanów pisała, że Moses jest niezwykle podobny do Chrisa.

Wygląda bardziej, jak Chris niż Chris.

Chris powiedział kopiuj wklej.

Jest podobny do obu rodziców, ale widać, że podziela z Chrisem jego duchowość.

Chris Martin w pigułce.

Wygląda totalnie, jak jego tata – to tylko kilka komentarzy dotyczących podobieństwa syna do ojca.

Wy też to widzicie? My zdecydowanie tak. Uważacie, że nastolatek jest bardziej podobny do mamy czy taty?

W komentarzach pojawiły się też życzenia od gwiazd. Kocham tego chłopaka. Wszystkiego najlepszego Moses – napisała Reese Witherspoon. O wow. To już za dużo. Wszystkiego najlepszego Moses – dodała Kate Hudson. Wszystkiego najlepszego Moses – dołączyła się Camila Cabello.

My również dołączamy się do życzeń. Z tego, co napisała Gwyneth, to Moses musi być naprawdę wspaniałą osobą. Wszystkiego najlepszego!

Zobacz także: