Ile razy było tak, że bardzo żałowaliście wysłanej wiadomości na zakrapianej imprezie albo tej napisanej pod wpływem emocji? Możemy się założyć, że co najmniej kilka. Zapewne przeszukiwaliście wtedy Google'a z nadzieją na odnalezienie magicznej instrukcji, która krok po kroku podpowie Wam, jak usunąć wiadomość z Messengera tak, aby adresat jej nie przeczytał. Niestety do tej pory możliwe było jedynie skasowanie wiadomości z własnego czatu. To oznacza, że osoba po drugiej stronie wciąż ją widziała. Oto dobra wiadomość: już niedługo ma się to zmienić!

Usuwanie wiadomości z Messengera – co wiemy o nowej funkcji?

Funkcja Messengera, która dotychczas była zarezerwowana wyłącznie dla Marka Zuckerberga, wkrótce będzie dostępna dla wszystkich. Kilka miesięcy temu pojawiły się spekulacje na temat tej aktualizacji, ale dopiero kilka dni temu informację oficjalnie potwierdziła Jane Manchun Wong, ekspertka do spraw bezpieczeństwa internetowego. Możliwość usuwania wiadomości, które zniknął również z konwersacji odbiorcy to coś, na co czekaliśmy (i Wy zapewne także).

Nie wiadomo od kiedy dokładnie funkcja będzie dostępna dla wszystkich użytkowników. Obecnie Unsend Messengera jest w fazie testów. Nie są znane również szczegóły takie jak ograniczenia czasowe, które prawdopodobnie zostaną wprowadzone. Na odpowiedzi musimy jeszcze chwilę poczekać, ale i tak bardzo się cieszymy, że w końcu będziemy mogli usuwać wysłane wiadomości na Messengerze!

Instagram testuje zmiany. Szykuje się przełom! >>>