Modne klapki na lato 2020 dla fanów Karla Lagerfelda

Choć zwykł mawiać że: „Spodnie od dresu to znamię klęski. Utraciłeś kontrolę nad własnym życiem, więc wychodzisz w nich na ulicę”, uważał także, że „w projektowaniu chodzi o to, by ludzie czuli się dobrze” (być może, obok ogromnej pracowitości, właśnie to był klucz do jego sukcesu?). Nie mamy więc wątpliwości, że gdyby Karl Lagerfeld żył, tego lata nosiłby właśnie te buty – klapki swojej autorskiej marki – stylowe i wygodne zarazem!

Karl Lagerfeld: ciekawostki z życia projektanta. Tych rzeczy (prawdopodobnie) o nim nie wiedzieliście! >>>

Jak możecie się domyślać klapki z metką Karl Lagerfeld utrzymane są przede wszystkim w czerni albo bieli – w końcu były to ulubione kolory kreatora (a także samej Coco Chanel, założycielki domu mody, na którego czele stał przez lata).

Ponieważ jednak mistrz nie stronił także od ekstrawagancji, do wyboru macie też klapki z przezroczystego tworzywa z zatopionymi w środku mieniącymi się drobinkami brokatu (bardzo glamour!), srebrne albo intensywnie różowe.

Wszystkie modele – niezależnie od tego, na jaki wariant kolorystyczny postawicie – zdobi wizerunek mistrza. Jakżeby inaczej, próżno szukać większego egocentryka! I to właśnie on, umieszczony w centralnej części butów, jest ich znakiem rozpoznawczym. Uwagę warto zwrócić także na fason butów – szerokie klapki to tego lata jeden z najmodniejszych modeli. I, bez wątpienia, także najwygodniejszych. Jeśli więc, nie znalazłyście jeszcze wymarzonych butów na lato 2020, skorzystajcie z naszej podpowiedzi. Zwłaszcza, że by je mieć, nie musicie nawet ruszać się z domu. Klapki Karla Lagerfelda dostępne są na eobuwie.pl. Wystarczy kliknąć w jedno ze zdjęć, by od razu się tam przenieść. Dobra wiadomość? Klapki w czarnym kolorze można teraz kupić taniej – są na przecenie!

PS. Fanką klapków Karla Lagerfelda jest m.in. Joanna Koroniewska, która w futrzanym modelu z podobizną projektanta, przechodziła domową kwarantannę, a nawet podjęła #pillowchallenge. Zdjęcie znajdziecie w naszej galerii u góry strony.