Koronawirus rozprzestrzenia się w błyskawicznych tempie. Władze naszego kraju zdecydowały się zamknąć szkoły, uczelnie wyższe, kina i teatry w całej Polsce. We Włoszech trwa kwarantanna. Chiara Ferragni poinformowała za pośrednictwem Instagramu, że sytuacja w słonecznej Italii jest dramatyczna, na szczęście blogerka jest bezpieczna. To samo dotyczy jej rodziny. Oświadczenie wydał również Tom Hanks. Aktor poinformował, że zarówno on, jak i jego żona - Rita Wilson są zarażeni koronawirusem.

Tom Hanks i Rita Wilson mają koronawirusa!

Rita Wilson i Tom Hanks przebywają aktualnie w Australii. Dwukrotny laureat Oscara przyznał na Instagramie, że zaczęli się gorzej czuć - odczuwali zmęczenie, było im zimno, do tego doszły różne bóle. Właśnie dlatego para została przebadana na obecność koronawirusa. Niestety wyniki testów okazały się pozytywne. Tom Hanks i Rita Wilson trafili do izolatki, gdzie ich stan będzie na bieżąco monitorowany. Aktor obiecał swoim fanom, że będzie ich informował na bieżąco o stanie swojego (i swojej żony) zdrowia.

 

Koronawirus to realny problem. Nie możemy go bagatelizować. Przestrzegajmy zasad higieny - myjmy często ręce, używajmy żelu antybakteryjnego i antywirusowego, wysypiajmy się. I najważniejsze, nie panikujmy.

Jak zrobić płyn do dezynfekcji rąk? Oto sprawdzony przepis na żel antybakteryjny i antywirusowy >>>