Koronawirus rozprzestrzenia się w błyskawicznych tempie. Władze naszego kraju zdecydowały się zamknąć szkoły, uczelnie wyższe, kina i teatry w całej Polsce. We Włoszech trwa kwarantanna. Chiara Ferragni poinformowała za pośrednictwem Instagramu, że sytuacja w słonecznej Italii jest dramatyczna, na szczęście blogerka jest bezpieczna. To samo dotyczy jej rodziny. Oświadczenie wydał również Tom Hanks. Aktor poinformował, że zarówno on, jak i jego żona - Rita Wilson są zarażeni koronawirusem.

Tom Hanks i Rita Wilson mają koronawirusa!

Rita Wilson i Tom Hanks przebywają aktualnie w Australii. Dwukrotny laureat Oscara przyznał na Instagramie, że zaczęli się gorzej czuć - odczuwali zmęczenie, było im zimno, do tego doszły różne bóle. Właśnie dlatego para została przebadana na obecność koronawirusa. Niestety wyniki testów okazały się pozytywne. Tom Hanks i Rita Wilson trafili do izolatki, gdzie ich stan będzie na bieżąco monitorowany. Aktor obiecał swoim fanom, że będzie ich informował na bieżąco o stanie swojego (i swojej żony) zdrowia.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hello, folks. Rita and I are down here in Australia. We felt a bit tired, like we had colds, and some body aches. Rita had some chills that came and went. Slight fevers too. To play things right, as is needed in the world right now, we were tested for the Coronavirus, and were found to be positive. Well, now. What to do next? The Medical Officials have protocols that must be followed. We Hanks’ will be tested, observed, and isolated for as long as public health and safety requires. Not much more to it than a one-day-at-a-time approach, no? We’ll keep the world posted and updated. Take care of yourselves! Hanx!

Post udostępniony przez Tom Hanks (@tomhanks) Mar 11, 2020 o 6:08 PDT

Koronawirus to realny problem. Nie możemy go bagatelizować. Przestrzegajmy zasad higieny - myjmy często ręce, używajmy żelu antybakteryjnego i antywirusowego, wysypiajmy się. I najważniejsze, nie panikujmy.

Jak zrobić płyn do dezynfekcji rąk? Oto sprawdzony przepis na żel antybakteryjny i antywirusowy >>>