Dawno żadna inna promocja nie budziła takich emocji i takiego zainteresowania. Nic dziwnego, bo torebki Michaela Korsa są wciąż obiektem pożądania wielu kobiet, a kupienie ich w atrakcyjnej cenie, czyli dużo taniej niż w regularnej sprzedaży, brzmi jak świetna okazja. Dlatego tak entuzjastycznie zareagowaliście na informację, że już w najbliższy poniedziałek torebki Michaela Korsa pojawią się w Lidlu. Popularny dyskont w ramach swojej oferty obowiązującej od 13 maja zaproponuje swoim klientom cztery skórzane modele w cenie 799 zł. Będą one dostępne wyłącznie online na lidl-sklep.pl, nie znajdziecie ich w stacjonarnych sklepach. Wczoraj jednak informowaliśmy Was, że na facebookowym profilu Michała Zaczyńskiego, znanego i cenionego dziennikarza, pojawił się wpis o tym, że torebki Michaela Korsa w Lidlu będą dostępne bez wiedzy amerykańskiej marki i że nie wiadomo, w jaki sposób sieć sklepów weszła w ich posiadanie, skoro oficjalny dystrybutor nie ma o tym żadnego pojęcia. W dodatku w dyskusję w komentarzach włączyła się Joanna Witczak, którą Zaczyński przedstawił jako osobę pracującą dla Michaela Korsa. Także ona potwierdziła, że promocja nie jest autoryzowana przez markę. Dziś w odpowiedzi na wszystkie te doniesienia otrzymaliśmy od sieci sklepów Lidl oficjalne oświadczenie. Stanowisko firmy jest jasne – wszystkie produkty, które trafią do sprzedaży są oryginalne, a ich zakup był negocjowany z marką Michael Kors nie tylko dla polskich klientów, co potwierdzają także informacje internautów o podobnej promocji w Niemczech.


Szanowna Pani Redaktor,

celem Lidl Polska – zarówno w handlu stacjonarnym, jak i w handlu online – jest oferowanie wysokiej jakości artykułów w atrakcyjnej, niskiej cenie. Charakterystyczny i zarazem wyróżniający Lidl na tle innych sieci handlowych jest fakt, iż w naszej ofercie klienci znajdą zarówno wysokiej jakości artykuły odzieżowe marki własnej (np. popularną odzież damska marki ESMARA) jak i szeroką gamę znanych produktów markowych. Zależy nam na tym, aby asortyment dostępny w naszym sklepie internetowym był różnorodny i interesujący dla klientów. W tym celu niektóre produkty dostępne są tylko online, jak np. torebki Michaela Korsa, które będą dostępne w sklepie internetowym Lidl Polska (www.lidl-sklep.pl) od poniedziałku 13 maja.

W limitowanej ofercie dostępnej w sklepie internetowym Lidl Polska (www.lidl-sklep.pl), klienci znajdą modele torebek z dwiema lub czterema wewnętrznymi kieszeniami oraz metalowymi nóżkami. Torebki będą oferowane w atrakcyjnej cenie – 799 zł za sztukę.

Torebki będą dostępne aż do wyczerpania zapasów. Warto dodać, że w dniach od 13 do 19 maja 2019 r. w sklepie internetowym Lidl Polska będzie obowiązywała bezpłatna dostawa, niezależnie od wartości złożonego zamówienia.

Dostawa torebek marki Michael Kors była negocjowana przez międzynarodowy zespół Lidla dla więcej niż jednej spółki narodowej. Szczegółowe informacje na temat negocjacji handlowych dot. produktów oferowanych przez Lidl Polska objęte są tajemnicą handlową.

Zachęcamy do kontaktu w przyszłości.

Z poważaniem
Aleksandra Robaszkiewcz
Communications Manager
Lidl Polska

Bez względu na to, jakie emocje i komentarze wywołuje ta sprawa, nie mamy wątpliwości, że torebki Michaela Korsa w internetowym sklepie Lidla rozejdą się w mgnieniu oka.