Suknia ślubna z sieciówki? Czemu nie! Minęły już czasy, kiedy panny młode na ślubne kreacje wydawały połowę weselnych oszczędności. Trendowi na tanie suknie ślubne z sieciówek ulega coraz więcej kobiet, które przygotowują się do zamążpójścia, w związku z czym białe kreacje oferuje coraz więcej sieciówek. W swojej stałej ofercie ślubne suknie ma m.in. H&M, ASOS, Bon Prix czy amerykańska marka Reformation. Podczas gdy w profesjonalnych salonach ceny weselnych kreacji zaczynają się od 2 tys. zł, w sieciówkach znajdziecie suknie ślubne nawet za mniej niż 200 zł.

Suknie ślubne z sieciówek od 150 złotych

Suknie ślubne z sieciówki na pewno nie będą wykonane z drogich tkanin, czy misternie tkanej koronki. Panny młode muszą liczyć się z tym, że jakość takich modeli może odbiegać od tych z przedziału cenowego 2-8 tys zł. Natomiast z drugiej strony – jest to kreacja, którą najczęściej zakłada się tylko raz. Czy nie lepiej przełamać ten stereotyp i zdecydować się na kupno sukni, którą założycie też na inne okazje, a jeśli ulegnie zniszczeniu podczas ślubnych szaleństw, nie będzie Wam aż tak bardzo szkoda wydanych na nią pieniędzy?

Trendy ślubne 2019 jasno wskazują, że im prostsza suknia ślubna, tym lepiej. Odchodzimy od imponujących sukni z koronkami i tiulowym dołem w stylu tzw. „bezy”. Najmodniejsze są gładkie suknie w stylu boho, bez zbędnych zdobień, o niezobowiązującym kroju. Nasze propozycje sukni ślubnych z sieciówek, obejrzycie PONIŻEJ.