Gigi Hadid i Zayn Malik to jedna z najpopularniejszych i najbardziej lubianych obecnie par w show biznesie. W mediach wciąż pojawiają się plotki na temat ich związku, a fani nie mogą się doczekać aż Zayn poprosi swoją dziewczynę o rękę.

Informacje na temat ślubu celebrytów wydają się być wiarygodniejsze, jeżeli padają z ust bliskiej parze osobie, a już szczególnie, jeżeli jest nią Yolanda Hadid – mama Gigi. Emerytowana modelka bardzo ciepło wypowiada się na temat związku piosenkarza z jej córką, wierzy, że połączyła ich prawdziwa miłość i bardzo im kibicuje. Ma jednak świadomość, że to ich życie, szanuje ich wybory i nie ma zamiaru wtrącać się w ich sprawy – jedynie wspierać.

Mam nadzieję, że nauczyłam swoje dzieci dokonywania dobrych wyborów. Jeżeli moja córka przyjdzie do mnie i powie „kocham tego mężczyznę”, to ja też go pokocham. To ich życiowa podróż, a ja jestem to tylko po to, aby ich wspierać tak długo, jak będą się wzajemnie uszczęśliwia.

ZOBACZ TAKŻE: Zayn Malik wytatuował sobie… oczy Gigi Hadid?! >>>

Yolanda otwarcie mówi też o swojej bliskiej relacji z Zaynem, który (tak jak ona kiedyś) żyje z dala od swojej rodziny.

Jest cudownym człowiekiem z Anglii – pochodzi z tego samego miejsca, co ja, dogadujemy się, a on jest dla mnie jak syn. Nie ma tutaj rodziny, mieszka daleko od swoich bliskich i ja to rozumiem, bo też byłam kiedyś w takiej sytuacji. Chyba traktuje mnie jak swoją mamę.

Jeżeli chodzi jednak o sam ślub, to Yolanda szczerze przyznaje, że nie może się doczekać pierścionka zaręczynowego na palcu swojej najstarszej córki.