Nowy look Adele to od kilku miesięcy żadne zaskoczenie. Najpierw pod koniec 2019 roku na Instagramie artystki pojawiło się zdjęcie, na którym wyraźnie widać odchudzoną mocno Brytyjkę, a później w lutym selfie z Adele wstawiła (a potem usunęła) Kinga Rusin, która miała okazję zrobić na jeden z prywatnej imprez po oscarowej gali. Obiegło ono cały świat i nikt nie miał wątpliwości, że ktoś tu przeszedł sporą metamorfozę. Dziś wiadomo już, Adele zrzuciła ponad 40 kilogramów! To efekt drakońskiej diety, jaką przeszła autorka takich hitów, jak Someone like youRolling into deep czy Hello. Adele, aby osiągnąć aktualną figurę, musiała totalnie zmienić swoje żywieniowe nawyki, czyli ograniczać się do niskokalorycznych posiłków i zielonych soków. Mówi się, że jej nowy wygląd to pokłosie zakończenia związku z Simonem Koneckim, z którym rozstała się w kwietniu 2019 roku trzech latach małżeństwa. Para ma syna, Angelo Jamesa, który przyszedł na świat w październiku 2012 roku.

Kylie Jenner opublikowała selfie bez makijażu, sztucznych rzęs i doczepianych włosów. Dzięki kwarantannie dowiedzieliśmy się, jak wyglada naprawdę >>>

Adele pokazała nowe zdjęcie. Jest nie do poznania!

Rezultaty są naprawdę niesamowite, a Adele promienieje. Wiemy to z najnowszego zdjęcia, jakie pojawiło się na jej instagramowym profilu z okazji 32. urodzin Adele. To pierwsza publikacja od czasu tej z grudnia ubiegłego roku. Jubilatka pozuje w obcisłej małej czarnej eksponującej długie szczupłe nogi. „No chyba żartujesz”  skomentowała Chrissy Teigen, żona Johna Legenda. Fakt. Patrząc na nową Adele naprawdę trudno uwierzyć, że to naprawdę ona. Piosenkarka wykorzystała swoje święto nie tylko do podzielania się rezultatami przemiany jaką przeszła, ale również do podziękowania personelowi medycznemu będącemu na pierwszym froncie walki z COVID-19 w czasie pandemii z jaką ciągle mamy do czynienia. „Dziękuję za waszą urodzinową miłość. Mam nadzieję, że wszyscy jesteście bezpieczni i rozsądni w tym szalonym czasie. Chciałabym podziękować ratownikom oraz pracownikom medycznym, którzy zapewniają nam bezpieczeństwo, ryzykując życiem! Jesteście naprawdę naszymi aniołami" – napisała Adele.

Nie tylko nowy look Adele nie jest już tajemnicą. Wokalistka przygotowuje się do powrotu z nowym materiałem muzycznym. Nowego krążka mamy spodziewać się we wrześniu tego roku. Będzie to czwarty studyjny album 32-latki. Ten ostatni, czyli 25 ujrzał światło dzienne pięć lat temu. Czekamy z niecierpliwością i mamy nadzieję, że efekt będzie równie powalający.